Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatós Anyukák! Szoktatok...

Szoptatós Anyukák! Szoktatok kávét, fekete teát inni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 15. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, eszembe se jutna.
2010. jan. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sosem ittam!
2010. jan. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nem. Még kólát sem, mert abban is koffein van. Így is nehezen alszik el a lányom, már csak az kéne, hogy a tejcsivel még jobban "felturbózzam". :)
2010. jan. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szia! én terhesség alatt megundorodtam tőle, így nem volt kérdés, viszont a gyerek születése után apránként kezdtem el, mert nem nagyon bírtam az éjszakák után a nappalt is! Először kisadag kapucsinó, aztán kis adag kávé, majd egy rendesebb adag kávé sok tejjel. De mindezt a reggeli első szopi után!!!! NEM zavart be a gyerekemnél egyáltalán!
2010. jan. 15. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen, kávézom. Inkább tejeskávé.
2010. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én napi 3 kávét ittam a terhességem alatt,majdnem végig dolgoztam és olyan volt a munkahelyem,hogy sokáig kellett dolgoznom így nekem kellett a kávé.Megkérdeztem a dokimat is,azt mondta ennél többet már ne igyak.Szoptatás alatt napi 1-2 ittam sose volt gond a lányomnál az alvásával sem.
2010. jan. 15. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

hát igen, én is éjszakázni szoktam...:(

Én reggel egy kis adagot iszok, sok tejjel, du. pedig koffeinmentest. De nem pörög fel tőle...

2010. jan. 15. 13:54
 8/9 anonim ***** válasza:
Én napi 2 rendeset iszom és semmi baja nincs tőle.
2010. jan. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én reggel 1 kávé sok tejjel.Nincs tőle semmi gond. Terhességem alatt is ittam.
2010. jan. 15. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!