Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek már jöhet a tesó?

Szerintetek már jöhet a tesó?

Figyelt kérdés
Császárral szültem 8 hónapja. Vagy várjunk még? Ki mennyit idő után lett újra terhes?
2010. jan. 15. 10:10
 1/5 anonim válasza:
Ha veled minden rendben (Orvostól is kérhetsz véleményt!) , szépen regenerálódtál és úgy érzitek készen álltok a következőre... miért ne?:)
2010. jan. 15. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Mindenképpen konzultálj orvosoddal előtte.

Nekem 3 év van a lányok között,mindketten császárral születtek.


Jo egészséget!

2010. jan. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én is császárral szültem

9 hónapos volt a babám mikor vártam és nem jött meg

mindenképp ki korkülönbséget szerettünk volna, de még 2-3 hónapot várni akartunk.

De ha most akart jönni :)

szóval nekem fogadott dokim van, ő végig kisérte az első terhességemet is és most ezt is, nem mondta hogy bármi gond is lenne, szednem kell magnéziumot mert a 2 terhesség közt nincs sok idő és nehogy koraszülés legyen.

Meg valószínű hogy császár lesz ez is, bár a hegtől függ, de nagyobb rá az esély.


Szerintem ha készen álltok rá jöhet hidd el a gyerekeknek csak jót teszel ezzel nem lesz féltékenység, együtt nőnek fel sokkal jobban fogják egymást szeretni szerintem.

2010. jan. 15. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat. Mi sem szeretnénk nagy korkülönbséget a két gyerek között. Nem volt fogadott dokim, de persze fogok előtte dokihoz menni.

Szép napot mindenkinek:)

2010. jan. 15. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:

13 hónapos múlt a lányom, egyszer sem védekeztünk még, és sajnos még mindig nem vagyok terhes :( Mondjuk most volt meg másodszor, 1 éves volt, mikor először megjött.

Próbálkozni elkezdhettek, ha kis korkülönbséget akartok. A pocakodnak már nem gondolnám, hogy lenne baja.

2010. jan. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!