Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van egy csirkemellem, mit...

Van egy csirkemellem, mit csináljak belőle amit 1 évesnek is adhatok?

Figyelt kérdés
kirántani most nem akarom,az már volt nemrég,valami más ötletek van?ti mit csinálnátok belőle?
2010. jan. 15. 07:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármit, amit szelet húsból készíthetsz: pl. lecsós szelet(én 4 vékony szeletre szoktam vágni a fél-fél csirkemellet). Zöldséges tokány, borsós tokány...
2010. jan. 15. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
felszeled, kicsit fűszerezed és kevés olajon megpirítod. bármilyen köret jó mellé. esetleg meggyszósz, törtkrumpli.
2010. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
panírozd be tojásba utána sajtba és be a sütőbe. Isteni finom.
2010. jan. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Rakott húst is szoktam belőle csinálni.Vékonyan felvágom, kikloffolom, aztán éjszakára bepácolom zöldfűszerekkel. Másnap lerakom rétegesen nyers krumplival. Ha már evett tejes dolgokat akkor tejfölt tehetsz közé, vagy besamellel rakod le. Fokhagymmásan, vékony bacon szalonnával. Omlós lesz, csak fel kell vagdosni és akár kézzel is eheti.
2010. jan. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
hú nagyon finiket írtatok,de sajnos sajtom nem volt itthon.barackos csirkét csináltam.pici csíkokra vágtam csirkét,megsütöttem olajon,fűszereztem majd rá szeleteltem a barackkonzervet.végül tejfölös lisztel behabartam.rizzsel adtam neki,
2010. jan. 15. 16:40
 6/7 anonim ***** válasza:
Finoman hangzik :DD
2010. jan. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi
2010. jan. 15. 19:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!