Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire gyakori az, hogy egy...

Mennyire gyakori az, hogy egy 1 éves baba még szinte majdnem teljesen kopasz?

Figyelt kérdés
Csak selymes kis pihe van a fején, haj helyett?
2010. jan. 14. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, majd kinő. Én is ilyen voltam állítólag két éves koromban kellett először hajat vágni, ma a hajam az, amivel a külsőmben egyáltalán büszkélkedhetek. :o)
2010. jan. 14. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi! :) Akkor nem türelmetlenkedem.. :)
2010. jan. 14. 23:26
 3/7 anonim ***** válasza:

Ne izgulj!

Az én lányomnak 16hónaposan kezdett nőni a haja,

most 2éves és nem győzöm vágni! :)

2010. jan. 14. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Imádlak!!! :) Nagy megkönnyebbülés ilyet olvasni! :) Puszi a Lányodnak és Neked is.. Köszi a választ! :)
2010. jan. 14. 23:36
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

A gyerekkori fényképeimen kopaszon virít a nagy golyó fejem. 2,5 évesen kezdett el nőni a hajam. Most sűrű, erős, hullámos hajam van. Szinte mindenki irigyli. (én utálom)

Kisfiamnak 1 évesen úgyszintén csak kis pihék voltak a buksiján, most, 4 hónap múlva elől a szemébe ér, és hátul is megnőtt.

2010. jan. 15. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Csatlakozom utolsóhoz.2 évesen még nem volt hajam,most meg hullámos és rengeteg,nem lehet vele semmit sem kezdeni:S
2010. jan. 15. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hálásan köszönöm a válaszaitokat! :) Akkor van remény, hogy nemsokára nekem is "hajasbabám" lesz. :) (kislány a drágám).
2010. jan. 15. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!