Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg igénytelen vagyok,...

Tényleg igénytelen vagyok, amiért itthon a viseletesebb ruháit adom a kisfiamra?

Figyelt kérdés
Van néhány olyan ruhája, amiken különböző foltok vannak, amik nem jöttek ki mosásnál. Teljesen tiszták, ki vannak mosva, csak éppen van rajtuk egy-két pecsét. Egy barátnőm szóvá tette, hogy miért nem adok rá itthon is szép ruhákat, mert mert milyen igénytelenül néz ki a gyerek. De mit csináljak, próbálom óvni a "kimenős" ruháit, nem engedhetem meg magamnak, hogy hetente lecseréljem a ruhatárát.
2010. jan. 14. 12:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Jaj, nehogy magadra vedd...én is a kopottabb, foltos, használt cumókat adom rá...arra pont jó, h a földön kússzon-másszon...ezek szerint az én babám is igénytelenül néz ki:-) meg én is, mert biza itthon az én rucim sem kisestélyi, hanem szuperül spenóttal, meg sütőtökkel összeköpködött, leivott, összenyálazott mackó és póló...:-) Akkor én is csatlakozom az igénytelen anyukák és babák klubjához:-)
2010. jan. 14. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Szintén csatlakozom a klubhoz :-) a két éves fiammal együtt :-)))
2010. jan. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Én is csatlakoznék:-)))
2010. jan. 14. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
szia! barátnőd hülyeséget beszél :) az a lényeg, hogy a ruha tiszta legyen és vasalt, otthonra nem kell gála...nem teljesen tartozik ide, de az viszont sztem sokak véleményével szemben fontos, hogy TE mindig legyél csinos (farmer-pólóban is lehetsz az, ha csini az a póló...főzéshez etetéshez én kötöttem fel kötényt, így nem kellett egy nap csak max 1x átöltöznöm), a hajad is mindig legyen rendben, ne csak ha elmész valahova! gondolj bele: a férjed nap közben (postán, munkahelyen, boltban, villamoson stb) sok jól öltözött nőt lát...nehogymár az legyen a leglomposabb, akinek a legszebbnek kell lennie :)
2010. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

így van, egyetértek az előzővel! :)


foltos pólókban ne legyél otthon! ha van is napközben rajtad olyan holmi, ami foltos, mert nem jön ki mosással sem, ne akkor legyen, mikor a férjed érkezik. de bárki más is becsengethet, nem jó, ha igénytelenül látnak.

szerintem normális ruha legyen rajtad otthon, ne mackónadrág. pl. olyan bársonynadrág, farmer, amit csak otthon veszel fel. amit már meguntál, vagy kicsit! kopott.

az etetéshez felvehetsz gyorsan melegítőnacit meg egy rossz pólót, az csak 1-2 perc, míg átöltözöl.

2010. jan. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!