Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól ehetnek a babák...

Mikortól ehetnek a babák füstölt kolbászt?

Figyelt kérdés
2010. jan. 14. 12:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Babák??A babák nem ehetnek!A rengeteg fűszer ,füst, káros lehet a gyomrának!1.5-2 évesen kóstolhatnak!
2010. jan. 14. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem tudom en sem pontosan, de arra emlekszem, hogy mikor terhes voltam, akor sem volt szabad egyek, mivel nyers husbol van, es valamilyen betegseget lehet kapni tole.
2010. jan. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Jó a kérdés. :DD

Én ezekkel a mit ehet és mit nem dolgokkal mindig úgy voltam, hogy kb.3-5 évente változik a trend, pedig a gyerekek nem változtak, sőt a gyomrunk sem. Így túl komolyan sosem vettem az aktuális szabvány-előírásokat.

1,5 éves kora körül már mindent ehet elvileg a gyerek (nyilván ésszerűen elosztva, és főként zöldséget gyümölcsöt, száraz húsokat hangsúlyozva), szal a füstölt kolbász is belefér sztem. Az a két karika, ami lemegy neki nagy kárt nem hiszem, hogy tesz benne. :DD


(Előírás egyébként a 3 éves kora után....)

2010. jan. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!