Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hós lányomnak adhatok házi...

15 hós lányomnak adhatok házi füstölt kolbászt?

Figyelt kérdés
nem csípős és nem is kövér. nagyszülők készítik sját disznóból, tehát semmi sem bolti
2010. márc. 3. 12:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen az én lányom 1 évesen evett elősször,azóta imádja,disznó torost mindig végig kostólja,1 éves kora óta,semmi baja most 14 hónapos,nincs olyan étel amit meg nem enne!És nem kövér!11kg
2010. márc. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És ha havonta egyszer-egyszer eszik enyhén csípőset,nem fog ártani sőt,jót tesz a bélbolyhóknak,ezt egy doktornőtől hallottam!Az első válaszoló voltam megint!
2010. márc. 3. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

szia,


a mi manónk imádja a húsféléket, mi a párommal nagyon válogatósak vagyunk, ellentétben velünk ő mindent megeszik :) nyugodtan adhatsz neki, mi is egy éves kora óta etetünk ilyesmiket a fickóval. most már csak fogja a szál kolbász és ereszkedik vele :)


Ági

2010. márc. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem nyugodtan, nekem is apukámék csináltak házikolbit, a kislányom imádja :)


17 hós kislány anyukája

2010. márc. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat!
2010. márc. 3. 16:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!