Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen minőségüek a tescos...

Milyen minőségüek a tescos baba ruhák?

Figyelt kérdés
Lassan el akarok kezdeni vásárolgatni a babámnak,és most lesznek jó áron baba ruhák a tescoban.De mi nem nagyon járunk oda,meg eddig ugye nem is nagyon nézegettem,nem tudom megéri megvenni őket,vagy érdemes többet kiadni érte,mert nem jó a minősége?
2010. jan. 14. 11:48
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

a 12.05-ös vagyok megint.. :)


Még az jutott eszembe,hogy ahova mi járunk (Fogarasi tesco) ,ott mindíg vannak ilyen kosárszerűségben ömlesztve ruhák. Ott is szoktak lenni tök jók,és azok olcsóbbak is. Ugyanúgy van ott is Disney-s is,meg Cherokee-s is. Múlt héten vettem onnan is egy párat,és csak 450 ft-ba került 1 rugi.

2010. jan. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Nagyon szeretem, szerintem szuper! Szinte minden rucit ott vettünk! Olcsó és jó minőségű!!

3 hós baba anyukája

2010. jan. 14. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én még a minősége és ára mellett azt említeném meg,hogy a ruhácskák nagyon vagány stílusban készülnek,nincs mutáns,zombikinézetű minta,stb. És külön van válogatva a fiús a lányostól,tehát amit afiúknak készítenek az tényleg pasis,ugyanez fordítva.
2010. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm:-)Abban esetleg tudnátok segiteni,mivel irtátok hogy a méretek el vannak számozva,kb egy kis újszülöttnek milyen méretü ruhát kell venni?Kislányunk lesz,én olyan 56-ra gondoltam.
2010. jan. 14. 12:48
 15/18 anonim ***** válasza:
50-eset vegyél,de abból ne tárazz fel rengeteget,inkább vegyél 2 héttel később újabb adagot akkor már tudod,hány centi és kiló! Én ezt tettem! Ja és inkább legyen 1-2 váltás 56-os is! Bocs, kijavítottam magam.
2010. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Énis a tescós ruhákat veszem ,a 0-0 ig méret nekünk jó volt 2 hónapig is. 3010gr-mal született a lányom és 49cm-rel.
2010. jan. 14. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
nagyon jók szerintem is,múlthéten olyan ruhákat vettünk,hogy megszólaltak.. esküszöm sokszor jobbak,mint a felnőtt választék,de mondjuk tescotól is függ,mert pl. mi az Arénába nem találtunk annyi jó rucit,mint a Camponába vagy a Váci útiba
2010. jan. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
En is szeretem a tesco rugikat:) Nekem is kislanyom van. 3370g es 54 cm vel szuletett,neki a 0-0 meret volt jo eleinte. Az felel meg az 56 nak. Nekem nem volt gondom a meretezessel.:)
2010. jan. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!