Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen minőségüek a tescos...

Milyen minőségüek a tescos baba ruhák?

Figyelt kérdés
Lassan el akarok kezdeni vásárolgatni a babámnak,és most lesznek jó áron baba ruhák a tescoban.De mi nem nagyon járunk oda,meg eddig ugye nem is nagyon nézegettem,nem tudom megéri megvenni őket,vagy érdemes többet kiadni érte,mert nem jó a minősége?
2010. jan. 14. 11:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Én a legtöbbet ott veszem, mert eleve jó áron vannak és a múltkor 3 db body 550 Ft volt akcióban. Imádom a Cherokee-t.

Vadi újak (nem turis), és mosom őket 50-60 fokon, vasalom, semmi bajuk, színe is jó, nincs eltekeredve.

Ajánlom neked.

2010. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Nekem semmi bajom a minőségükkel és az ára sem rossz. Nyugodtan merem ajánlani.
2010. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem őket. Viszont szerintem amit semmiképpen ne vegyél, az a hátul gombolós rugi, mi nagyon nem szeretjük.

Én hosszú ujjú bodyt szoktam venni a tesco-ban 500 Ft körül van, jó vastag és puha. A Ruhák egyébként szerintem jó minőségűek.

2010. jan. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Szia.Szerintem is nagyon jók a Tescós babaruhák.És nem nyúlnak ki,jó minőségűek és nagyon jó áron lehet kapni.Nyugodtan vegyél Tescóssat.Nagyon édi kisruhákat lehet ott kapni.:)
2010. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Köszönöm aranyosak vagytok,majd hétvégén megnézem őket!!
2010. jan. 14. 11:56
 6/18 anonim ***** válasza:

jók,én szeretem őket, de a méretezésére ne nagyon adj, mert szerintem elvannak méretezve.

bontsd ki, és úgy nézd meg mekkora.

2010. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is ott szoktam vásárolni, mert nagyon jók és nem drágák!

2010. jan. 14. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Szia


Nagyon jó minőségűek! Szerintem nyugodtan vegyél onnan ruhákat. Mi rugikat,meg bodykat szoktunk ott venni. Volt már hogy kabátot is vettünk,és az is nagyon szupi. Pont féláron volt,és így 1400 ft-ért vettük,ami ügye nem nagy ár egy kabátért.. Előkét is vettük,de csak olyat,ami pamut anyagú mind a két oldala,így sokszor cseréljük,mert úgy folyik a manónk nyála,hogy csak na.. Szóval ha még egyszer veszünk,akkor az biztos olyan lesz,ami nem ázik át... :)

Zoknik is jó áron vannak. Ha jól emlékszem,akkor 5 párat, 700 ft-ért vettünk a múlt héten. Más nem jut eszembe. Ezek mind nagyon jó minőségűek,az tuti!

ja...Cherokee-t,és Disney-s ruhákat vettünk idáig. A disney-sek egy kicsit drágábbak,de nagyon jók azok is. Egy kicsit nagyobbak,mint a cherokee-nak a méretezése,de legalább tovább jók lesznek. :) Azt hiszem,hogy a Che-nak a 3-as csomaga olyan 2400 ft körül van a Dis-ének meg 3000..


Jó vásárolgatást neked! :)

Üdv.,egy 5.5 hónapos gyönyörű kislány anyuja :)

2010. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én is ott veszem a bodykat, de a méretük el van írva szerintem.
2010. jan. 14. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretem, pl bodyt, rugit, zoknit csak ott veszünk!
2010. jan. 14. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!