Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan állítsam vissza, hogy...

Hogyan állítsam vissza, hogy kislányom nappal egye meg a napi adagját, nem pedig éjjel?

Figyelt kérdés
Aludt már 9 órát is egy huzamban, de néha kétszer kelt enni, ami nem is zavart, hiszen egyből visszaaludt, kb 1 hete bújt ki az első foga, gondoltam biztos ez kavarta meg, de mióta kint van még többször kel enni éjjel. Eddihg 3szor, múlt éjjel már 4-szer kelt. Az egyik kelésnél gondoltam adok neki vizet, mert nehogy már 2 óránként éhes legyen, ha nappal akár 4-5 órát is elvan 80-100ml-vel(éjjel is ennyit eszik egy evésre), de nem kellett neki, csak a tápszer. Úgyhogy gondolom éjjel akarja bepótolni amit nappal "kihagyott".Hogyan állítsam vissza hogy nappal egyen? Hiába kínálgatom nem kell neki.Az egyetlen szerencsém hogy evés után amint lerakom már alszik is.
2010. jan. 14. 11:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy,hogy éjjel nem eteted.Ne boruljon fel a nappal és az éjszaka számára.Lehet,hogy sír eleinte,de ezt ki kell bírni.Pár nap alatt visszaáll a normál rendre.És este adj neki elegendő kaját.
2010. jan. 14. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Adok is neki, de nem kér többet.
2010. jan. 14. 11:47
 3/4 anonim ***** válasza:

Én az esti etetést úgy oldom meg, hogy 100ml után elalszik a karomban, majd nem teszem le és kb. fél óra múlva megébred, adok neki még 80-100ml tápszert és így este 9-től reggel 5-ig alszik. Akkor megint eszik 120ml körül és alszik tovább 8-ig. Ezelőtt nekem is gyakrabban kelt éjszaka, de szerintem azért, mert estére annyira elfárad, hogy nem eszik rendesen. Nappal nekem sem evett jól.

Csúnyán hangzik és biztos kapok negatívat, de este picit "tömni" kell, ha azt akarod, hogy aludjon. Esetleg megpróbálhatnád a tejpépet.

2010. jan. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
A tejpéppel az a baj, hogy még csak 4,5 hónapos, és teljesen elbizonytalanodtam, hogy adjak e vagy sem, mert olvastam róla jót is rosszat is. Egyébként már megfordult a fejemben hogy ki kellene próbálni.
2010. jan. 14. 12:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!