Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek, olyan gyereket...

Szerintetek, olyan gyereket nevel az ember amilyen ő maga?

Figyelt kérdés

Nem a tudatos nevelésre gondoltam,de nem úgy van,hogy a pörgős anyukának pörgős gyereke van,a csendesnek,csendes?

A lassú embernek lassú babája van?

Én az ismerőseim rokonaim közt végignéztem és valahogy nekem ez jött le.A mindig pörgős anyuka gyereke 1 percre se ül le.A csendes anyukáé,egy szót se szól.vagy ez csak véletlen?nálatok is így van?


2010. jan. 14. 09:12
 1/10 anonim ***** válasza:
nem. a gének sokat határoznak. a nevelés csak keveset formázhat, vérmérséklet ellen tenni nem lehet, illetve nem érdemes.
2010. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

ez csak véletlen. én számos ellenpéldát ismerek.

saját családomba is. Nagypapám nagyon nyugodt volt, apám idegbeteg, tesóm és én higgadtak, nyugodtak vagyunk.

2010. jan. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
családomba = családomban
2010. jan. 14. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nem állja meg a helyét ez az elmélet... Apjával mindketten viszonylag csendesek, nyugisak, kényelmesek vagyunk, a lányunk meg úgy pörög, mint akit felhúztak. De nem ám néha, hanem az ébren töltött idő 90%-ban. Mindenki, aki látja, csak les, h ilyen gyereket még nem láttak. Megy (inkább szalad), rendezkedik, pakol, be nem áll a szája, komolyan, mintha Duracell lenne benne...nem tudjuk kire ütött :) Két hét múlva lesz 15 hónapos, kicsit félek a jövőtől :)
2010. jan. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem igazán van így.4 gyerek,négyféle egyéniség,még az ikreimnek sincs hasonló vérmérséklete.Van aki rám hasonlít,van aki az apjára,és van aki egyikünkre sem.:)
2010. jan. 14. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ez csak genetika. Az én babám egész nap velem van és teljesen olyan mint az apja.
2010. jan. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem. A lányom pörög ezerrel, a magatartása éppen hogy eléri a hármast a suliba. Én végtelenül jó gyerek voltam, csendes, inkább visszahúzódó, szerintem ötötsnél rosszabb jegyem magatartásból sosem volt.
2010. jan. 14. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is így látom.Kamatostul vissza kapom amit a szüleimnek adtam kiskoromban.
2010. jan. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem a nagyobbik lányom olyan mint én..természetbe a kicsi féléves..de már most sajtkukac van a fenekébe...kire ütött...passz..
2010. jan. 14. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egész nap én vagyok a lányommal, mégis pont olyan a természete, mint az apjának. Mondjuk én ennek örülök, mert én izgek-mozgok-zizgek, ők ketten meg a türelem mintapéldányai :)
2010. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!