Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy adjátok be a Béres cseppet?

Hogy adjátok be a Béres cseppet?

Figyelt kérdés
Iszonyú az ize a lányom hányt tőle. 2 éves
2010. jan. 14. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is szedem,tényleg nem túl jó az íze,de úgy vettem észre,ha már legalább 1,5dl folyadékban van-én narancslébe szoktam tenni-,nem érezni.
2010. jan. 14. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

valami lütyibe szoktam csöpögtetni, pl házi szörp, kubu...

kb 1-1,5 dl-be teszek 10 cseppet + 10 csepp Cebiont.

Gond nélkül ledönti (16 hós)

2010. jan. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

rá is van írv a, hogy legalább fél dci folyadékban kell feloldani!!!!! nem szabad magában bevenni!


én a reggeli és esti tápszerrel adom be+cebion, és így semmi íze nincs.

azért, mert az én babám nem iszik meg egyszerre ezen kívül más folyadékot.

2010. jan. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A fél decit nem tartom be (baj volna?) hanem egy kis kanálba kevéske tea + béres 10 csepp + cebion 10 csepp nekem megissza így is,ugy tudom gyümölcslébe nem lehet tenni mert a gyümölcssav feloldja a vitamint ezt mondta a doki és a védőnő is.Tápszerbe,tejbe teába bele lehet tenni.Még a főzelékbe vagy ebédjébe is akár.
2010. jan. 14. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok,azért utána rögtön iszik teát rá,de ha bele teszem közvetlen a teába nem issza meg.
2010. jan. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

10.22:a Béres cseppben nem vitaminok,hanem nyomelemek vannak.De a vitaminokat sem oldja fel a gyümölcslében lévő sav,mert akkor nem maradna az eredeti vitamin sem a gyümölcsökben.A tájékoztatójában ajánlják a gyümölcslevet is,amiben be lehet venni.

Arra pedig figyelj,h ha nem sok folyadékban adod be,MINDIG igyon utána,mert megárthat a gyomrának.

2010. jan. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
10:45 a vitaminnál konkrétan a cebionra gondoltam mivel azzal együtt kell (papírja szerint C vitaminnal kell együtt szedni) meginni.
2010. jan. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Valamit félreérthettél, a Cebion saját oldalán ez áll:

"Csecsemõknek lehetõleg a cumisüvegben-, vagy az etetõkanálban levõ tejhez, teához, gyümölcsléhez vagy bébiételhez hozzáadva adjuk, de – fõleg kisgyermekkortól kezdve – feloldás nélkül is adható."

A C vitamin a hőtől bomlik le,ezért nem szabad forró teához adni,de más folyadéktól nem lesz baja.Gondolj bele,a narancslé lebontaná saját C vitamin tartalmát ha ez úgy lenne ahogy neked mondták.

2010. jan. 14. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!