Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espumisannal cseppet hogy...

Espumisannal cseppet hogy adjátok?

Figyelt kérdés
Az espumiasan cseppet miért kiskanállal kell beadni? Csak anyatejet kap a 7 hetes kisfiunk, a gyógyszertárban azt javasolták, hogy anyatejet fejjek kiskanálba és abba csepegtessem. A baba szájába közvetlen nem lehet?
2011. febr. 5. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem csak segíteni akartak, úgy adod be, ahogyan akarod. Az anyatejbe való csepegtetést azért javasolták, hogy a kicsi esetleg, ha nem ízlik neki, visszaköpheti. Az infakolt például a szívókájával lehet adni a baba szájába, hogy onnan szopogassa ki.
2011. febr. 5. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
simán kiskanállal adtam,soha nem okozott problémát,nem köpte vissza anyatej nélkül sem.A szájába azért ne csepegtess közvetlenül,mert úgy nem tudod számolni a cseppeket.Én belecsepegtettem műanyag kiskanálba,és odaadtam.
2011. febr. 5. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az enyém is szerette az ízét, nem kellett anyatejjel keverni.
2011. febr. 5. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!