Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Atszoktathatom-e 10 honapos...

Atszoktathatom-e 10 honapos babamnat tapszerrol tehentejre?

Figyelt kérdés
A baj az hogy kissuju csak 8 kg es szeretnem megprobalni hatha a tehentejtol egy kicsit szedne magara!Mar mostanra az utolso honapban teljesen leallt a sulygyarapodasa, mondjuk keveseket is eszik, sajnos rosszevo baba!
2010. jan. 14. 07:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A tehéntejtől nem fog hízni. Lányom 11hónapos és most 8kiló. Fogzás idején eszik kevesebbet,mondjuk amúgy sem valami jó evő....és amit megeszik le is mozogja,egész nap meg se áll. Szerintem nem kellene lecserélni a tápszert,inkább próbálj meg más "hízlalóbb" kajákat adni. Ja és ha nem beteg,jól érzi magát akkor feleslegesen idegesíted magad a súlyával :o)
2010. jan. 14. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Az én gyerekem 1 éves, 7,5 kg, teljesen jó, a doki és a védőnő szerint is.


Persze, átszoktathatod, ha nem zavar az a tény, hogy az ő gyomruk nemigen tudja emészteni... Így aztán pláne hízni nem fog tőle.


Adj neki tejpépet, tartalmas kajákat, tegyél a főzelékbe olivaolajat, abban jó sok az Omega3 is ráadásul. Reszelj a gyümölcshöz kekszet. Ilyesmik mehetnek neki.

2010. jan. 14. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A tápszer táplálóbb nekik mint a tehéntej, amit még nem tud megemészteni! Adj sinlacot, tejpépet, húsos főzeléket, a gyümölcshöz babapiskótát kekszet ilyenek. Hányszor és miket eszik egy nap?
2010. jan. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

nem!

de a tejtől nem is hízna annyira, mint a tápszertől.

az én babám amúgy 1 évesen volt 8 kg körül.

2010. jan. 14. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Akkor megvaromaz 1 evet koszonom a valaszokat.

Sajnos eleg rossz evo ami a tejport illeti 400-600 ml kozt eszik meg naponta,fozeleket max 150-200 ml naponta gyumolcs mostansag eleg keves fogy van hogy egyaltalan nem eszik csak 100gr gyumocs joghurtot esetleg es most az utolso meres ota semmit nem hizott (ez 3 hete volt) foga pedig meg nincs de nem is latom a jeleit hogy akarna bujni tobbek kozott ez is aggaszt hogy lassan 10 honapos lesz es meg egy foga sincs.

2010. jan. 14. 22:05
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja es nem tudom szamit-e hogy o kisfiu ha jol tudom ok nagyobb sulyuak kellene legyenek mint a lanyok
2010. jan. 14. 22:06

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!