Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miből itatod a babád?

Miből itatod a babád?

Figyelt kérdés
cumisüveg, csőröspohár, pipetta, kiskanál... ?
2010. jan. 13. 21:57
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Lánykám hó végén lesz 1 éves, és pohárból iszik 6 hónapos kora óta. Addig csak anyatejet kapott, de bejött a kánikula és szükség volt a vízre.

Én azt tapasztaltam, hogy nem felnőtt pohárból kell itatni, hanem pálinkás pohárból. Az az ő méretük! Sokan jót mosolyognak, és viccelődnek velünk, amikor a váróban meglátják, hogy miből iszik. Viszont hó eleje óta önállóan megfogja a feleses poharat (1/3-ig töltöm vízzel), és ügyesen iszik belőle.

2010. jan. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
pohárból
2010. jan. 13. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Tapszer cumisuvegbol,gyumolcsle es viz csoros poharbol.

6 honapos a kisfiam.

2010. jan. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

22:15-ön behaltam :D:D lol

az én fiamat csőrös pohárból próbálom itatni, de többnyire csak rágcsálja, a pohárból nem nyeli, hanem kifolyatja a szájából, a cumit nem szívja, csak rágcsálja, úgyhogy nem tudom mi lesz :S 9 hós, anyatejes

2010. jan. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Tápszert cumisüvegből itta két héttel ezelőttig, akkor lecseréltük neki aventes varázsitatóra,azóta abból issza. A vizet teát van amikor pohárból, de van amikor másik varázsitatóból. 7hónapos kora óta iszik belőle,most már egyedül, csak este vacsinál fogom én az üveget. 11hónapos.
2010. jan. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Mikor a fiam született, kánikula volt, a védőnő javaslatára vettem kávés poharat, azt a régi fajtát, kifelé hajlik a széle. Az újszülött fiam olyan szépen ivott belőle, h öröm volt nézni. Aztán 8 hónaposan, akkor már magának fogta a poharat, édes volt:), félrenyelt, aminek az eredménye tüdőgyulladás lett. Ekkor megijedtem, és cumiból kapott inni. Végül vettem varázsitatót, mert Aventesek a cumisüvegek, így csak a csőrt kellett megvenni hozzá, egy hétig szépen ivott belőle, és utána nem. Most 17 hónapos, cumisüvegezik:(
2010. jan. 14. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!