Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babám egy ideje nem...

5 hónapos babám egy ideje nem "beszél", miért lehet ez?

Figyelt kérdés
3 hónapos korától gügyög, kommunikál velem, apjával, és most kb. 2 hete már nem "beszél", csak sikongat néha,és persze mosolyog, nevet. De annyira megszoktam, hogy ha kérdezem válaszolgat a maga kis nyelvén, és a játékokhoz is folyamatosan beszélt, de mostanában nem teszi. Meg vagyok ijedve, miért lehet ez? Másnak is volt hasonló tapasztalata?
2010. jan. 13. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szia! Köszönöm, hogy írtál.Az én kicsi lánykám sem egy szószátyár típus.Hangokat ő is hallat,de nem az az édes gügyögés.Mindig mosolyog.Azért a dokinak annyiban igaza lehet, hogy meglátszik a genetika. Anyukám szerint én is mindig csendes baba voltam. Volt, hogy órákig csak elvoltam.Sokszor csak megnézett, hogy élek e még és ment tovább. A bátyám meg mindig velem akart játszani, hát a viták is ebből lettek.Én sosem tűrtem, hogy belezavarjanak a játékomba.

Talán már n sem fogok aggódni.

Jó babázást és még egyszer köszönöm.


3,5 hónapos baba anyukája

2010. jan. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen és nyugi.Ők ilyenek:)
2010. jan. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál!:) Nagyon örülök nektek, és hogy nincs semmi baj! A kisfiam képzeld, hétvége óta mintha kicserélték volna, olyan "harsánykodó", nagy örömünkre.:))Boldog babázást kívánok, és minden jót nektek!:)És nagyon méltányolom, hogy írtál, vannak még rendes emberek ezen az oldalon is.:)))
2010. jan. 18. 17:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!