Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, hogy sírva...

Miért van az, hogy sírva ébred állandóan?

Figyelt kérdés
1 éves kislányom mindig sírva ébred.Reggel,délután.Miért van ez?Ha lehet azt ne írjátok,hogy biztos a foga!!!Mert mindenre ezt mondják.Köszönöm a válaszokat.
2010. jan. 13. 20:01
 1/9 anonim ***** válasza:
49%
Tudod,mi is csak találgatunk.Honnan is tudhatnánk pontosan,hogy mi a gond?Azt legjobb esetben is neked kellene tudni,vagy maximum az orvosnak.
2010. jan. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányaim is sokszor sírva ébredtek.

Szerintem a szeparációs szorongásra vezethető vissza ez a reakció.

Fél, mert nem lát.

Hiszen megnyugszik, amint meglát és átöleled.

Igaz?

2010. jan. 13. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Fejletlen idegrendszerre is utalhat...a nagymozgás fejlődésekor is előfordul...az is lehet, hogy egyszerűen utál ébredni,nyűgös(ezzel én is így vagyok).
2010. jan. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez a helyzet nálunk is, 14 hónapos a kisfiam. Azt hiszem, tényleg azért sír, mert nem vagyok ott, amikor felébred. Van, hogy csak akkor hagyja abba, amikor felveszem az ölembe, de van, hogy lehet vele kicsit játszani még az ágyában.

Sajnos egyéb okosat nem tudok írni, de legalább látod (és én is), hogy nem egyedi az eset.

2010. jan. 13. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvileg ha sírva ébred, nem aludta ki magát, de nálunk is volt egy ilyen korszak, alig vártam, hogy vége legyen, és vége lett. Csak kitartást tudok kívánni...
2010. jan. 13. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Enyém 13 hónapos. Reggel mindig vidáman és csicseregve ébred, néha sír csak... De a délutáni alvásból mostanában majdnem mindig sírva ébred, ami azért is fura, mert ott ülök mellette (olvasok) és én vagyok az első, amit (akit) meglát, mikor kinyitja a szemét. Én se jöttem rá a megoldásra :((
2010. jan. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy éppen rosszat álmodik. Bár az érdekes lenne, hogy minden ébredésnél? Nálunk mondjuk néha előfordul. Vagy még az is, hogy fázik, esetleg melege van.
2010. jan. 13. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti vagyok. Lehet, hogy mondasz valamit.. Mert mikor a délutáni alvásból ébred, mindig izzadt kicsit a feje.. (reggel nem).
2010. jan. 13. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat.Szerintem alszik eleget.Délután is 2-3 órákat alszik nyugodtan.Mégegyszer köszi.Egy apuka.
2010. jan. 14. 12:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!