Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hósomnak száraz a bőre...

10 hósomnak száraz a bőre mivel kenegessem?

Figyelt kérdés
A doki nem tudta megmondani, hogy ételtől-e vagy a hidegtől, de főleg az arcán a szája körül pöttyös és száraz és a lábszárán is észrevettem, mitől lehet mivel kenjem? Ti milyen testápolót vagy krémet használtok?
2010. jan. 13. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekünk is volt hasonló. Bőrgyógyászatra kértem beutalót, ott felírtak két féle kenőcsöt. Tünetektől függően azokat kellett használni, és szépen rendbe jött, még az ekcémája (nem tudom hogy írják helyesen) is rendbe jött.
2010. jan. 13. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Próbáld ki a babé omega testápolót. Az én kislányomnak iszonyat száraz volt a bőre, de olyan szinten, hogy szinte pikkelyes volt, és a gyerekorvos ezt ajánlotta, 2-3 nap után láthatóan jobb lett:)

2010. jan. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Esetleg nem a babafürdetőtől szárad ki? Nekünk pölö a Gabi nagyon szárította, váltottunk Johnsonra. (viszont popsikrémben pedig a Gabi a jobb)
2010. jan. 13. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!