Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy tegnap ennyire...

Létezik, hogy tegnap ennyire elfáradt volna, vagy baja lehet?

Figyelt kérdés

8 hós a kislányom,egnap valamiért nem annyit aludt amennyit szokott,hanem 2 órával kevesebbet napközben. Aztán este vendégek jöttek,akiknek produkálta magát,játszott velük,örült nekik.


Ma reggel 7.50-kor kelt,kaja és vissza is tettem aludni mert majd leragadt a szeme csak az éhség ébresztette. Ezután pedig csak most kelt föl. Fél 1 van.

Lehet hogy nagyon elfáradt tegnap és azért aludt ennyit,vagy kezdjek el aggódni hogy valami baj van?


2010. jan. 13. 12:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


LEhet, hogy elfáradt, de az időtől is lehet, az én kislányom reggel fél 9 kor kelt, délbe úgy tettem le aludni, hogy már szinte beájult az ágyba, látszott rajta, hogy nagyon álmos. Amúgy egy óra körül szoktam letenni, és még akkor is egy kicsit játszik, beszélget az ágyában és csak utána alszik el.


15 hós kislány anyukája

2010. jan. 13. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyetlen alkalomtól nem aggódnék, de ha ezt holnap is eljátssza, akkor lehet, hogy érdemes lenne megmutatni orvosnak, tudod, a babák meg a gyerekek amikor betegek, azt arról lehet felismerni, hogy napközben lefekszenek, leginkább olyan időpontban amikor máskor nem szoktak. Legalábbis nálunk a családban mindenki ilyen volt.
2010. jan. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs baja a kislányodnak, ma az én fiam is kimondottan sokat alszik, fél óra helyett másfél órát, már másodszor. Talán az idő miatt van.
2010. jan. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!