Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden olyat adhatok a 6,5...

Minden olyat adhatok a 6,5 hós lányomnak amit üveges babaételben evett? (2,5 hete kezdtem hozzátáplálni, anyatejes)

Figyelt kérdés
Pl banán, szilva, borsó sárgabarack.... Mert elvileg ilyeneket 7-8 hónapos kortól lehet, de a 4 hónapos babának szánt ételekben is benne van....
2010. jan. 13. 12:20
 1/1 anonim ***** válasza:

Banánt szereitem adhatsz neki nyugodtan, azt úgyis lehet most kapni. A többi szezonális cucc. Amit meg tudsz neki venni frissen, azt add. Pláne ha most kezdted a hozzátáplálást. alma, répa, krumpli, sütőtök, banán, narancslé, cékla. Az elején ennyi bőven elég is. Nekik még nem kell nagyon változatosan enni. Ahogy jelennek meg az új cuccok a piacon vagy a kertben, majd kiegészíted. Általában én azokat adtam bébiételben, amiket körülményesebb volt elkészíteni otthon. Borsó, gesztenye.


Egyébként van amit nem lehet adni, pl. a málna. Van 4 hós bébiételben, de 1 éves korig nem lehet az apró magvak miatt. Csak más eljárással készül, ők ki tudják szűrni belőle teljesen. (Bár csendben megjegyzem ezeket komoly félrevezetésnek tartom.)

2010. jan. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!