Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha hozzátáplálásnál...

Baj ha hozzátáplálásnál egy-egy étel kimarad?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk nem kap spárgát vagy sóskát, mert nem szoktunk enni. Lehet gond később? Vagy mindenképp adjak neki legalább egyszer?
2010. jan. 13. 11:18
 1/3 anonim ***** válasza:

mindent be lehet pótolni egyszer.

én pl. spenótot nem adtam, most már lassan 10 hónapos, megláttam a boltban, na ilyet se ettél, így adtam neki.

de szerintem abba se halna bele, ha egész életére kihagyja a spenótot. spárgát spec. még én se adtam, a sóskát meg nem ette meg.

próbálkozni lehet, de nem egy nagy tragédia, ha van olyan kaja, amit még nem evett.

(gondolj bele, egyes vegák nem adnak a babájuknak húst se. mondjuk ezt nagyon érdekesnek tartom, de azok a babák is felnőnek valahogy.)

az a lényeg, hogy egészséges ételeket egyen, minél változatosabban. külön spárgát meg cukkinit meg ilyeneket sztem felesleges neki venni, ha nem tartod olyan fontosnak.

2010. jan. 13. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm! :) Cukkinit, meg brokkolit már kapott, pedig én magam életemben ne ettem és nem is szándékozom :)
2010. jan. 13. 11:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én direkt adok neki olyanokat amiket mi nem eszünk, mert ha ő szereti hát miért ne enné? Mondjuk sóskát azért érdemes esetleg (többször is ha szereti), mert oviban, esetleg bölcsiben elég sokat fog vele találkozni, ismerje meg legalább. De szerintem kötelező zöldségsor nincs.:-)
2010. jan. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!