Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki kell mennünk ebben a rossz...

Ki kell mennünk ebben a rossz időben. Ebben a szerelésben nem lesz baja?

Figyelt kérdés

Babakocsi, textil mózessel, pléd, overál(jó meleg) sapka alatta rugi és ujjatlan body.

A kocsira meg meglátjuk kell e az esővédő. 7hós


2010. jan. 13. 11:01
 1/5 anonim ***** válasza:
SZia! Még lehet, hogy sok is lesz! Baja tutira nem lesz. Én még egy zoknit a rugi alá rá szoktam adni, de egyébként a plédet leszámítva mi is így öltözünk (4 hós). Mondjuk a mózesnek van egy teteje -ha neked nincs, akkor tényleg kellhet a pléd.
2010. jan. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ott ilyen hideg van?

Én body, póló, naci, zokni, csizma, sapka, overállban vittem ki a lányomat, mindenféle pléd és mózes nélkül.

2010. jan. 13. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerinteem nincs rossz idó, csak locspocs. Mi ilyen idősen a -20 fokban is sétáltunk egy órát.Gondolom ha egy hónapig ilyen idő maradnak csak nem aszalnád szegényt bent. nem bántásként írtam, csak azt szerettem volna mondani, hogy egy egészséges babát a hidegben sem kell bent tartani. Szerintem jó a szerelése, nem fog megfázni.
2010. jan. 13. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Indulás előtt egy negyed órával jó vastagon kend be a pofiját vmilyen babakrémmel!
2010. jan. 13. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nálunk kifejezetten pocsék az idő, nagyon hideg, és nagyon nyirkos, esik havasesősködös valami, fúj a szél, és nem plusz van:(

Nem maradunk bent, mert én is megkattanok, a kaja nem jön magától haza, számla befizetni nem megy el magát...

De felnőtet sem nagyon látok kint. Inkább a száraz hidegben megyek egy órát, mint ebben.

Krémezni mindig krémezem.


Azóta már megjártuk a magunk útját, jót aludt, bár kicsit morcogott, hogy hideg van, mikor kimentünk.

2010. jan. 13. 14:56

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!