Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire fontos, hogy legyen...

Mennyire fontos, hogy legyen "teteje" egy esernyőkocsinak?

Figyelt kérdés
5 hónapos a babám,szóval még egy ideig nem aktuális,de kaptunk egyet ingyen (jó állapotú,nem 100 éves,bébégo).Viszont nincs napellenző,vagy tető,vagy kupola,vagy nem tudom hogy hívják a tetején.Ez mennyire fontos?Mert ha vettem volna,olyat veszek,amin van,de ez ingyen van.Éppen megengedhetjük magunknak,hogy másikat vegyünk,de hát ha kaptunk egyet ami használható,nem tenném.
2010. jan. 13. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha van teteje, védettebb, olyankor is ki tudod vinni a gyerkőcöt, ha esetleg esőre áll vagy fúj a szél ( ha nagyon muszáj menni). Nyáron nem gond, mert akkor erre is rá tudsz erősíteni egy napernyőt.
2010. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is praktikus ha van teteje. Azon okokból amit az előttem szóló is írt. Mi is nemrég vettünk egyet, és mondhatom, hogy csúcsszuper. Baby Design Travel esernyőkocsi (www.babaszafari.hu). Az én fiam 6 hónapos és már 1x beletettem, mert dönthető a háttámlája.
2010. jan. 13. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
sztem ne vegyél másikat, max kifeszítesz egy takarót fölé, ha nagyon fúj a szél ill. süt a nap...
2010. jan. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a legtöbb esernyőkocsinak olyan teteje van, ami nem véd jobban egy napernyőnél. Én vettem egy ilyet, mert nagyon jó áron volt, és én is gondolkoztam,hogy venni kellene egy másikat, aminek van teteje, de végül lebeszéltem magam. Megoldjuk napernyővel.

Ha pedig esik, vagy nagyon fúj a szél,akkor úgysem sportkocsizunk.

2010. jan. 13. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én most vettem esernyőkocsit és nincs teteje..Napernyőt fogok hozzá venni,az legalább állítható amerről süt a nap,amúgy durva szél,eső meg ilyen időben úgysem viszem ki a gyereket!Meg ugye legtöbbször egy sapi is van a gyereken...nyáron is.
2010. jan. 13. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek.Remélem kihúzzuk akkor ezzel majd azt a néhány hónapot.Mikortól szokták esernyőkocsiba tenni a babát?
2010. jan. 14. 08:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!