Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idősen raktátok külön...

Mennyi idősen raktátok külön szobába a babátokat?

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 14:06
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
27%
1. vagyok. Jó nektek... Én nem tudom miért, de egy héten a 7 napból legalább 5-ször másfél-két - három óránként ébred. (pici korty tea és alszik tovább, szóval nem macerás de ha visszamennék a hálónkba, onnan már valószínűleg csak az ordítást hallanám, arra meg mindannyian felébrednénk). De hát előbb-utóbb csak aludni fog ő is éjjel. :)
2010. jan. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
70%
a második otthon töltött éjszaka óta külön szobában alszik, én járok ki hozzá éjjel, ha sír, így legalább megszokta a szobáját és a férjem is tud aludni
2010. jan. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
38%
A tied külön van/vagy lesz?
2010. jan. 12. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:
A mi szobánkban alszik. Viszont este 8-kor elalszik és 3 körül mindig megébred, és akkor a szájába nyomom a cumit, amit 10 percenként kiköp én meg visszadugom. De nem sir, hogy éhes. És ez igy megy 5-ig, amikor szopcsizik. Nem tudom miért csinálja ezt!!???
2010. jan. 12. 14:29
 15/20 anonim ***** válasza:
38%
Az első naptól, ahogy hazajöttünk. 9 hetes koráig vele aludtam, de külön ágyban. Aztán visszaköltöztem a helyemre. Vettünk bébiőrt, és így ahogy megnyikkan hallom. Amúgy este fél 8tól reggel 5-7-ig alszik, éjjel egyszer 2 körül felkel enni, és alszik tovább. Most 4 hónapos.
2010. jan. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
70%
És 5-ig nem is sír, csak felébred? Ne dugd a szájába a cumit, lehet magától visszaalszik, örülj neki,hogy 5-ig nyugi van!! :) Azért ébred fel utána 10 percenként mert kiesik a cumi és erre felriad.
2010. jan. 12. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
71%
Ahogy haza értünk a kórházból egyedül aludt. A kórházban sose vettem ki a nagy ágyra. Így nem is szokta meg.
2010. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
70%

Babáim is külön alszanak, mióta hazajöttünk a kórházból. kb.2 hétig ott aludtam velük, de aztán mivel azt nem lehetett alvásnak nevezni, mert mindenre felriadtam, egyfolytában csak szuszogtak, nyögdécseltek, furcsa hangokat adtak ki. Ezért inkább átköltöztem a férjemheza hálószobába, végül is szinte mindegy, mert kb. 3 méter választ el így is tőlük (az ajtókat), de legalább nem hallom őket olyan hangosan.

Amúgy nem lehet, hogy azért ébred a te babád már 3-kor mert már akkor éhes? Lehet ha akkor etetnéd, utána aludna mélyebben, de mivel éhes ezért csak felületesen alszik. Etz csak egy tipp.

2010. jan. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
69%

Szia!

Öt naposan jöttünk haza a kórházból, azóta a saját szobájában alszik.Egy hónapos koráig kétszer, két hónaposig egyszer, négy hónapig egyszer sem kelt.Pár napja megint felkel öt körül, eszik, aztán még alszik három órát.Este nyolctól alszik.A mi szobánk mellett van a szobája,úgyhogy nem fáradtság átmenni.Én nem tudnék aludni, ha velünk lenne.A kórházban a csecsemősök rákényszerítettek, hogy egy ágyban aludjak vele, és emiatt hetekig rémálmom volt.Hol a férjemet, hol a kispárnámat rázogattam, mert azt hittem, hogy a kisfiam, és megfulladt.

négy hónapos és egy hetes kisfiú anyukája

2010. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Kedves utolsó válaszoló! én is pont ugyanezt álmodtam az első hetekben! Felriadtam arra, hogy itt van mellettem a baba és ráfeküdtem.... én épp ezért sosem aludtam vele egy ágyban, de a kórházban, muszáj volt őt magam mellett megnyugtatni mert sokan voltunk egy kórteremben nem akartam hogy felébresszen mindenkit... De ilyet, hogy a kórházban erre köteleztek! hihetetlen! nálunk tilos volt a babával aludni egy ágyban a balesetveszély miatt.

persze ezt elég nehéz volt megoldani, mivel nem lehetett beadni a csecsemősökhöz és ha nem volt mellettem akkor üvöltött a kis kocsijában, szóval király ez a rooming-in... 5 éjszakát ébren töltöttem :((

2010. jan. 13. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!