Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Visszatérhet a koszmó?

Visszatérhet a koszmó?

Figyelt kérdés
Kisfiam 14 hónapos, és tegnap nagyon vakarta a fejét. Megnéztem a haját és látom, hogy olyan sárga a fejbőre, mint amikor koszmós volt. Este megmostuk neki Babe koszmó elleni samponnal, az levitte. Pici korában nagyon nehezen szabadultunk meg a lerakódástól, remélem nem kezdődik újra. Tapasztaltatok már hasonlót?
2010. jan. 12. 13:19
 1/9 anonim ***** válasza:
igen ,rögtön kezeld hogy ne legyen nagyobb folt
2010. jan. 12. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Visszatérhet, csak azt nem tudom, hogy biztosan az van-e nektek, mert a koszmó úgy tudom, nem viszket.

Nincs is benne semmi káros, azért van, mert nem jó még a vérkeringésük.

Barátnőm lányának 6 évesen is van néha...

2010. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen,sajnos a koszmó visszatérhet,kezeld úgy mint előzőleg.
2010. jan. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Kisiskolás korig is elhúzódhat, de ez olyan mint a korpás haj: kezelgetjük, visszatérhet. kellemetlen, de ettől aztán nem kell kétségbeesni (az én gyerekeim 3 és 5 évesek). Mi az új termékcsaláddal, a Node-val könnyebben lekezeltük. Ha elfogyott a Babe, esetleg érdemes kipróbálni: patikában segítenek, hasonló árfekvésű.
2010. jan. 12. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Lehet, hogy csak azért viszketett a feje, mert beizzadt a sapka alatt.

2010. jan. 12. 13:31
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia. Nekünk most tért vissza. :( 8 hónapos. Bár közel sem olyan vészes, mint kisebb korában.

Fürdés előtt olajozom és felfésülöm, majd Babé-val mosom neki. Remélem hamar lemegy.

2010. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Igen visszatérhet nekünk is visszatért most 1éves de nem tudom hogy mit csináljak hiába kenem babebbel nem akar elmúlni.
2011. márc. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most a sapkás időben megint előjött a kisfiamnak is. Babe samponnal mosom, de leginkább az segít, hogy nagyon rövidre vágattam a haját, és minden nap párszor átfésülöm a haját hátrafelé.
2011. márc. 6. 21:48
 9/9 anonim ***** válasza:

Nálunk nem jött elő többet szerencsére.

Bár a koszmó elleni olajjal én 4alkalommal alaposan lekezeltem, aztán mindig szépen lemostam samponnal és hál istennek elmúlt a koszmó teljesen.

2011. okt. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!