Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minek kel fel hajnal 5 körül...

Minek kel fel hajnal 5 körül 4 hós babám, sikongat és kiabál aztán nem egész egy óra múlva újra álmos és alszik még vagy 2 órát? Nagyon szeretem de hajnalban nemtudok vele sikongatni

Figyelt kérdés
2010. jan. 12. 11:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem egészen értem: a sikongatás meg kiabálás szerintem valami rossz érzést jelent, de akkor mi az, hogy nem tudsz VELE SIKONGATNI? Vagy te ezt egy fajta játéknak gondolod?
2010. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
gondolom azért sikongat mert játszik, ugye? neki akkor már reggel van. Szerintem éreztesd vele hogy még éjszaka van, ne gyújts villanyt, ne beszélj hozzá, csak éjjeli fénynél etesd meg, aztán szó nélkül tedd vissza az ágyába, ha sír simogad meg, de ne játsz vele semmiképp, meg kell tanulnia hogy még éjszaka van és ilyenkor nem játszunk. lehet pár nap alatt visszaáll a rend :)
2010. jan. 12. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos az én kislányomnak is 5 óra-negyed 6 a reggel.... Hiába szopiztatom meg, ne alszik már vissza, beszélget, tapogat, aztán kb. 25 perc múlva sírdogálni kezd, addig amíg nem csinálok fényt. Ez van. Ő mostmár utána 2 -2 és fél órát is fent van és csak azután alszik megint, de van, hogy 2-2 és fél órát is. Olyankor még én is visszafekszem vele. Ez van, én már nem erőltetem, megszoktam. 5 és fél hónapos most.

2010. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!