Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért nem szabad csiklandozni...

Miért nem szabad csiklandozni a babákat?

Figyelt kérdés
2008. aug. 5. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Amikor megszülettek, azt nem tudom, de mikor még pocaklakók, akkor azért nem, mert a simogatás, és a csiklandozás, méhösszehúzó hatást gyakorol a szervezetre, és ezzel beindíthatja a szülést...amúgy én is szoktam csikizni, meg simizni!!:D 33hetes kismama
2008. aug. 5. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A férjem szokta csikizni, kb. 3-4 hónapos korától minden este hancúroznak és csikizi is. Nagyon szokott nevetni!:-)Persze tudni kell mennyi az elég...
2008. aug. 5. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Erről még nem hallottam. Én játék közben csikizem a kislányom és nagyon élvezi. Nem hiszem, hogy ezzel bármit is ártok!
2008. aug. 5. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Olvastam valahol, hogy nem szabad, de sajnos elfelejtettem, hogy miért. Azóta olvastam még máshol is, hogy nem szabad, de ott már nem magyarázza, hogy miért csak, hogy nem jó. Gondoltam még valaki tud erről valamit.

Köszi a váalszokat.

2008. aug. 6. 07:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!