Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Velemeny rota virus eleni...

Velemeny rota virus eleni oltasrol? Ki oltata be babajat? Es milyen volt? Es menyibe kerul az oltoanyag?

Figyelt kérdés
Ki mit tapasztalt.Az en babam 2,5honapos es nem tudom mi tevo legyek oltasam be vagy ne.Segitsetek.Elore is nagyon szepen koszonom.
2010. jan. 11. 14:30
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Se a lányomnak se a fiamnak nem adattam be. Anno a lányom orvosa nem ajánlotta. Mikor a kisfiam született, másik dokink lett, ő meg ajánlotta. De én egyáltalán nem vagyok oltáspárti. Úgy gondolom, minél kevésbé kell beavatkozni az immunrendszerükbe.
2010. jan. 11. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én sem adatam be,mert úgy vagyok vele ha időben van kezelve a betegség, akkor elvileg enyhe lefolyású és nem kell kórházba menni. na meg figyelek mit, hol,honnan vesz a szájába.
2010. jan. 11. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!