Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Velemeny rota virus eleni...

Velemeny rota virus eleni oltasrol? Ki oltata be babajat? Es milyen volt? Es menyibe kerul az oltoanyag?

Figyelt kérdés
Ki mit tapasztalt.Az en babam 2,5honapos es nem tudom mi tevo legyek oltasam be vagy ne.Segitsetek.Elore is nagyon szepen koszonom.
2010. jan. 11. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az én babám is ennyi idős és biztos hogy beoltatom. Az ára kb. 35 ezer forint.
2010. jan. 11. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
felesleges beoltatni, a gyerekorvos beszélt le róla. A rotán kívül 6- féle másik vírus van, ami hasonló tüneteket okoz. 35 ezerért meg pláne... de mki döntse el maga, ez csak 1 vélemény volt.
2010. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszt en is bisztos be oltatom jobb megelozni mint,hogy komolyabb baja legyen!Es te tudod hanyszor kell?Es hogy szajon at adjak be?Es a 2-to 35ezer?
2010. jan. 11. 14:35
 4/12 anonim ***** válasza:
Igen a 2 "oltás" kerül annyiba. Szájon át kell beadni a babának.
2010. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem sem ajánlotta sem a védőnő, sem a gyerekorvos. És szerintem is elég húzós az ára... A sógornőm beadatta a fiának, erre a második adagot szépen kiköpte, mert pont abban a korszakában volt, amikor mindent kiköpött. Ugrott a 17ezer Ft...
2010. jan. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is beadattam, mert láttam, mit művel a vírus, semmi mellékhatása nem volt, és igen, a kettő együtt kerül kb 35.000-be.
2010. jan. 11. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is beadattam.Most kapta meg a másodikat.Nem volt egyáltalán mellékhatása.Úgy voltam vele, ha megtehetem, akkor miért ne.Mi már voltunk kórházban több mint egy hetet.Köszönöm, de többet nem kérek belőle.
2010. jan. 11. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
2*17 ezer forint volt, beadattuk eü. pénztárra vettwm,
2010. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
én is beadattam, ha meg lehet előzni, akkor ennyit megér. nem volt mellékhatása és nem köpte ki, mert a gyerekorvos adta be gyakorlottan.
2010. jan. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekünk már bent van a hütőben az első adag, 17 ezer ft volt. Pénteken lesz 3 hónapos a kislányom, a doktorbácsi adja majd be neki (szájon át kell) a 3-ik hónapos oltáskor. Nekünk rokon a doktorbácsi és "kötelezően" ajánlotta. :)

2010. jan. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!