Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudom, hogy 4 honapos...

Honnan tudom, hogy 4 honapos babam a foga miatt nyugos vagy mert uj helyen van?

Figyelt kérdés
Elutaztunk 9 napra. 4 honapos babamnak pont az utazas elotti napon bujt ki az also 2 foga. Semmi nyugi nem volt mielott kibujtak, de most (2. napja vagyunk a szallodaban) nagyon nehezen alszik el es siros pedig szinte sosem sir. Most honnan tudjam hogy ez az uj hely miatt van vagy a foga bantja? Van valami tunet amirol tudom hogy az a fogtol lehet?
2010. jan. 11. 00:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez teljesen termszetes. Eyszeru a megoldas. Veszel neki lidokainos kenocsot, amivel bekeded az inyet. Ha megnyugszik tole, akkor fogzas, ha nem akkor a hely nem tetszik neki. Bar keves olyan babaval talalkoztam, aki kimondottan nyugos lett volna egy uj helytol.
2010. jan. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi, bekentem az inyet aztan vegul kiderult hogy kicsit belazasodott. Ugy nez ki osszeszedett egy kis megfazast is, ugyhogy jo kis kombinacio. Mostmar jol van, laza sincs csak szurcsog az orra.
2010. jan. 11. 20:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!