Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A tápszert mennyi idősen...

A tápszert mennyi idősen hagyjátok el?

Figyelt kérdés
És utána?Este alvás elött szoktam adni/1 éves/.HA kakaót kap,babatejet vagy ilyesmit,akkor be kell iktatnom egy "rendes "vacsit?Eddig így ettünk :reggel tápszer,10 óra gyümi,1 ebéd,5 tejpép,8 tápszer.HA tej lesz a 8.-asból,akkor még elötte enni kellene valami mást?
2010. jan. 10. 20:57
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 22 hónapos de még mindig eszik reggel és este 270-270 ml tápszert.3 éves koráig vagy ameddig inni akarja addig tej helyett adom neki.
2010. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Én nem tudom babák hogy élnek el ennyi kaján... Nem hiszem, hogy a tejpép vagy a tápszer táplálóbb,mint a vacsi.

Már rég "kéne" vacsorázni...

Mi úgy ettünk, hogy reggel 2 dl tej, 10óraira kenyér szalámival, ebéd rendes főtt étel, uzsira gyümi, 6-kor vacsi-ami az ebéd volt, és fürdés előtt megint 2 dl tej.

1 év után adhatsz tejet, nem kell tápszer már, de javallt napjában 2x adni és napi össz 5 dl tejtermék legyen.

2010. jan. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Az én fiam 17 hónapos lesz a napokban.

Reggel reggelizünk, kenyér, felvágott, vagy croissant, ez reggel nyolckor, délben ebédel, rendes főtt kaját, uzsonnára gyümölcs, 1 banán, vagy 2 mandarin, ilyesmik, vagy túrókrém, joghurt, vacsorára pedig tápszer, de már nem kell neki 180ml-nél több.

Tízórait nem fogad el. Hogy van ennyi kajával? Én sem tudom, de számok azt mutatják, h jól, 83 cm, és 12kg 40 deka.

Neki ennyi kell.

Ha megissza, én is három éves koráig adom a tápszert.

2010. jan. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Én szerintem a legelső válaszoló is ad neki vacsorát, de még reggel és este megkapja a tej helyettesítőt.

Az én fiam 16 és fél hónapos, reggelire azt kap, amit mi (szendvics, virsli, rántotta stb.) utána egy kicsi gyerekital. 10 órai gyümilé, vagy gyümölcs, de van hogy ezt elhagyjuk, mert belecsúszik az ebédbe, keléstől függően. Ebédre azt eszik amit mi (főzelék+feltét, husi+köret, stb.). Uzsonna szigorúan általam készített (mixelt) gyümölcsök. Vacsora megint szendvicsféle, vagy amit ebédre kapott. Lefekvés előtt (fürdés után) kap még kb. 180 - 240 ml. tápszert.

2010. jan. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
szia, szerintem is már régen rendes vacsit kéne kapnia! A fiam 13 hónapos, és 6hónapos kora óta ebédre is meg vacsorára is húsos főzeléket kap. A vacsi fürdés után 7kor van, és mielőtt elalszik - kb. este 10- előtte kap még egy adag tejet. ( A tápszert már nem issza meg) Mindenképpen adj neki hasonlót vacsorára is mint ami az ebéd szokott lenni!
2010. jan. 13. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Én babám 13 hónapos, este 8-kor megiszik 3 deci tápszert. Előtte fél 6 fele uzsizik joghurtot vagy valamilyen gyümölcsöt. Reggelig nem éhes, 7-fél 8 fele eszik reggelit, szintén 3 deci tápszert. Még elég neki, gondolom szólni fog, ha nem.

Tízórai-ebéd-uzsira sokat eszik mondjuk, pl simán lecsúszik neki 30 deka főzelék vagy 2 doboz joghurt.

2010. jan. 13. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, még jó pár hónapig nem tervezek tejet adni a babámnak, a tápszerben százszor több a vitamin.
2010. jan. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!