Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt akinek a babája 2009...

Van itt akinek a babája 2009 május 27-én született? Mekkora a babátok, miket tud már?

Figyelt kérdés
2010. jan. 10. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:

Enyem nem pont ekkor de jun 4.-en.

Igy is erdekel a fejlodese? :)

2010. jan. 10. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mi május 10.-én.


Zsombi 9 kg, és 74 centi. Még sokat szopó.(600-700 ml/nap). De már amit ehet, azt főzöm is neki nap, mint nap. 6 hónapos kora óta ül, mászik, és áll kapaszkodva. Manapság már néha elengedi az ajtófélfát, vagy amit éppen fog. Nagyon huncut, már tudja mint nem szabad és alig várja, hogy ne figyeljek rá 1 percet, és máris rohan oda...:D:D

2010. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálatok mi a helyzet? :D
2010. jan. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ádi 9,4kg és 71cm. Már forog bár csak az egyik irányba. Egész nap dumál. Még anyatejes de 2 hónapja hozzátáplálok. Fogak még sehol, de a tünetek már kb 3 hónapja kinozza.
2010. jan. 10. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Május 17.-én született a kisfiam Zétény.

2hónapja van 2 foga. Szépen ül egyedül, kúszik. Mászni még nem mászik, bár sokat kutyapózol:). Pár napja megkapaszkodott, és állásba húzta magát. Egész nap be nem áll a szája:)

2010. jan. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves első, igen, Te is írj.


Az én babám kislány, 7200 gramm, 59 cm. Forog, kezd kúszni, de még csak hátrafelé megy neki, nem is mászik, ülni sem tud még a kis Drágám. Fogacska Őt is kínozza egy jó ideje,de még nincs. Nagyon sokat "dumál", visongat, hangosan kacag...

2010. jan. 10. 16:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én fiam júniusi, 7700 gramm, 74 cm. Még nincs egy foga sem, bár már hónapok óta kínozza. Kúszik és már a mászást is gyakorolgatja, és a felülést. Ha leültetem szépen megül. Állandóan fel akar állni, ha valamiben meg tud kapaszkodni felhúzza magát. Imád a hangjával játszadozni, sokat berreg, egy időben sokat sikítozott ( tetszett neki hogy ilyet is tud ), de most már elhagyta. 1 hete pá-pát int ha mondjuk neki, és imádja a kukucskálós játékot, nagyokat tud rajta kacagni.
2010. jan. 10. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!