Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy eszik a babátok?

Hogy eszik a babátok?

Figyelt kérdés
Az anyósom beszólt hogy mindig van a babám előtt valami játék és ha valamit kér akkor evés közben neki adom....... így jobban eszik!Azt mondta nem tud majd a közösségben rendesen enni.Persze........Nálatok is van játék?
2010. jan. 10. 11:43
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
A 14 hónapos kisfiam is a kupakkal vagy egy másik kanállal játszik evés közben, de van, hogy egy kis könyvet nézegetünk. Én nem vettem észre, hogy egyik vagy másik gondot okozna az evésnél, mert legtöbbször már egyedül is kanalazgat, vagy a kis kezével csipegeti a reggelijét és akkor az úgyis lefoglalja. A bölcsiben, oviban meg úgyis leutánozzák, amit ott látnak.
2010. jan. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
A fiamnak van egy babakanapéja (ismerősöktől örököltük). Ő azon űl, én pedig a földön. Nekem így nagyon kényelmes. A fiam a fenekén űl, néha feláll, forgolódik, aztán amikor új falat kell a szájába rögtön visszaűl. Amikor végeztünk feláll és megy játszani. Evés közben nem megy el.
2010. jan. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!