Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy eszik a babátok?

Hogy eszik a babátok?

Figyelt kérdés
Az anyósom beszólt hogy mindig van a babám előtt valami játék és ha valamit kér akkor evés közben neki adom....... így jobban eszik!Azt mondta nem tud majd a közösségben rendesen enni.Persze........Nálatok is van játék?
2010. jan. 10. 11:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Játék nincs, de egy másik kanál van, mert különben azt fogja amivel etetem. Evés közben 25ször cserélünk kanalat :) Úgyhogy ez is játéknak számít. Majd megtanulják. Remélem..:)
2010. jan. 10. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs. Viszont 50-szer elmondom neki kaja közben, hogy amint megette megkapja. :) Ez hónapok óta így megy és működik. Nálunk azért nem lehet evés közben játék a kezében, mert mindent a szájába vesz, és minden csupa kaja lenne. Bár amúgy sem vagyok híve. Mindig együtt eszünk, apa, anya, gyerekek, és a 11 hónapos csöppség nagyon élvezi, hogy ő is ott ül velünk az asztalnál.
2010. jan. 10. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
kanalat Én is szoktam adni a kezébe....de néha ez balul sül el...
2010. jan. 10. 11:54
 4/12 anonim ***** válasza:

Nálunk nincs.Én vagy énekelek neki ,vagy mondókát,verset mondok:)

10 hós

2010. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos nálunk is van.Mi több a you tube-én nézzük a gyerek dalokat és hallgatjuk.Igy tudom lekötni a figyelmét,mert egyébként azt mondanám nincs ideje enni.Mindig játszana.Anyosódnak pedig valahol igaza van.Én is látom,hogy ez igy nem jó,de örülök annak,hogy eszik.Keresztlányom szintén igy evett,annak dvd-én kellett berakni egy bizonyos mesét.Mára bölcsödés és szépen eszik a többiekkel.Mert ott azt látja,eszik a többi eszik ő is.
2010. jan. 10. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Pedig most anyósodnak van igaza.Ha megszokja,h evés közben szórakoztatva van,rettentő nehezen fogja feladni.Volt régebben egy műsor,Vásott kölykök volt a címe,problémás gyerekek voltak benne,ott sokszor felbukkantak olyan 4-5-6 évesek,akik csak úgy voltak hajlandók enni,ha közben játszottak/olvastak nekik/stb.Gondolom ezt nem akarod.
2010. jan. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

nálunk is úgy van, ahogy nálatok. csak akkor eszik, ha van v.mi érdekes a kezében, ez lehet egy befőttes gumi is. ha nem adom neki, egyszerűen nem hajlandó enni.

én is bízom a közösség ráható erejében:) majd, ha ovis lesz...

2010. jan. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nálunk a másik kanál nem jött be, mert egyik alkalommal, míg kanalaztam a pépet, a másik kanalat tökig lenyomta a torkán és hányni kezdett. :( Ő inkább az előkéjét szokta gyűrögetni. A rosszabbik, ha már tényleg nem megy az etetés, bekapcsolok neki egy mesét vagy zenét. Remélem leszokik róla.
2010. jan. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

nálunk is van vagy kanál, vagy bébiételes kupak, kifejezetten játék az nincs a kezében.

rosszabb napjainkon beviszem az etetőszéket a szobába, és közben tv-t nézünk.

énekelek neki közben, a vége felé.

sajn os muszáj trükközni.

2010. jan. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
hát igen nálunk is a kupak a játék
2010. jan. 10. 17:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!