Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van esélyem hogy megváltozik...

Van esélyem hogy megváltozik a párom? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A férjem "éjszakai bagoly", sokszor hajnal 4ig fenn van. Játszik a gépen, tvzik, stb.

Babánk 7 és fél hónapos. A párom 7végenként is sokszor 11, délig alszik, ha elfárad délután is lepihen. Azt hittem ha meglesz a baba,megváltozik. Sokszor nagyon idegesít, hogy ragaszkodik a "régi" életéhez, nem hajlandó tudomásul venni, hogy valami megváltozott.....


2010. jan. 10. 09:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha ráhagyod, akkor sztem nem változik meg, beszéld meg vele, hogy segítsen. Legalább a kicsivel foglalkozzon, hogy te nyugodtan bírd csinálni a dolgod.Én már régen lecsesztem volna ez miatt.
2010. jan. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én temperamentumos tipus vagyok, nem magamnak szültem a gyereket, szóval nálunk ez elképzelhetetlen lenne. Nyilvánvaló, hogy a baba megváltoztatja az életeteket, te sem jársz oda, ahova régen, kevesebb az időd magadra, rátok, neki is fel kell ezt fognia. Próbáld meg vele határozottan megbeszélni szerintem. Éreztesd vele, hogy mennyire rosszul esik.
2010. jan. 10. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki szépen, mondtam csúnyán, hisztiztem, és sírtam is. Nem tudom mit csináljak, mert egyébként meg sokat foglalkozik a kislánnyal , én eljárhatok tornázni, akkor ő teszi le este, stb...

Csak délelőtt nem hajlanó kivenni a részét a dolgokból....

2010. jan. 10. 10:29
 4/10 anonim ***** válasza:
szia.szerintem meg hagyd.ha amugy foglalkozik a lányával,és te is mehetsz ide-oda és ő vigyázz rá,szerintem ez nagyon jó dolog.hagyd hogy saját maga ébredjen rá,hogy változni kell.nekik ez nem jön ösztönösen,ehhez fel kell nőniük,meg kell szokniuk.
2010. jan. 10. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Majd ha a kislánya az ágyon ugrálva-visítva fogja kiabálni reggel 7kor, hogy apa, akkor nem fog aludni délig, az tuti. :D
2010. jan. 10. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább nézd a jó oldalát és iagza van az előttem szólónak, majd a gyerkőc kiköveteli magának de is Apát...meg fog változni
2010. jan. 10. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
nincs munkahelye? nem kell reggel korán kelnie?
2010. jan. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csatlakozom a 10.53-hoz. Majd ha a baba megtanul járni, és nincs 500 négyzetméteres házatok ahol apa el tud bújni, akkor úgyse fog aludni, csak amíg a babóca engedi:))
2010. jan. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Egy felnőtt ember nem egy kutya vagy egy kisgyerek. Nem lehet megnevelni, és nem is suép dolog. Változni mindenki csak saját elhatározásból tud. Ha előtte is ilyen volt akkor jobb lett volna meggondolni a dolgot.
2010. jan. 10. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Nem is fog :( Nálunk ugyanez a helyzet.

Ha egy-két órát vigyáz a babára, akkor ki van akadva, hogy milyen fárasztó :( Na igen, csak mi anyák nem panaszkodhatunk, mert akkor hisztizünk...pedig nem csak egy-két órát vagyunk a babával és még hol a házimunka stb...

2010. jan. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!