Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hónapos babának mennyit...

8 hónapos babának mennyit kell hozzátáplálni? Ml-ben

Figyelt kérdés

Kisfiam holnap lesz 8 hónapos és egy nap cc. 400 ml hozzátáplálást adok. Még mindig sokat szopik ciciből, minimum 600-700 ml-t, ezenfelül kap még 120 ml gyümölcsöt pépesítve, 150 ml húsos főzeléket, este 120 ml tejpépet, vagy rizspépet, vagy kölespépet valamilyen gyümivel ízesítve és általában friss gyülölcslét is adok, de az nagyon nem csúszik...az 50 ml is kihívás, mert automatikusan mellrefordul a pohár hörpintése helyett!

Jelenleg 9 kg, és 74 centi.


Ez az arány jó szerintetek, ami a hozzátáplálást illeti?


2010. jan. 9. 21:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az a 600-700 ml anyatej hogy jön össze? Mikor mennyit szopizik?

Nekem azt mondta az orvosom, hogy kb. 8 hónapos korára már eljuthatnánk odáig, hogy csak reggel meg este kapjon tejet,a többi pedig főzelék, gyümölcs, esetleg tejpép.

2010. jan. 10. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Reggel, este és éjszaka 150 ml-k minimum, és minden étkezés után még 80 ml-t kiszopik. Nagyon cicis. Nem is tudom, hogy fogom majd leválasztani...Bár még nem akarom, de 1-1,5 éves kora között azért majd le kell,és elképzelésem sincs, mit fogok majd csinálni, amikor húzza fel a pólóm, és nyüszít a tejcsiért. Már most ezt csinálja...
2010. jan. 10. 13:57
 3/3 A kérdező kommentje:

Kisfiam megválaszolta a kérdésem...


Az imént próbáltam volna vele kicsivel többet hozzátáplálni, és köszönetképpen szépen lehányt! :D:D


Legalább alkalmam nyílt közösen lezuhanyozni először a kiscsipasszal! :D:D


De azért ha valaki akar még véleményt formálni szívesen fogadom.:)

2010. jan. 10. 17:41

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!