Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért visít, ha a kiságyba...

Miért visít, ha a kiságyba kerül este? Napközben semmi baja, de este 2 órát üvölt, mire elalszik.

Figyelt kérdés
4 hónapos, nem éhes, nem szomjas, nem éhes, nem fázik, pocak nem fáj. 3 hete van ez, azelőtt szépen elaludt. Mit csináljak?
2010. jan. 9. 21:46
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem álmos.Nem fáradt ki eléggé napközben.Nem lehet?az én lányom akkor szokott sírni,hogy még ne tegyem le.Akkor kiveszem,és akkor viszem,mikor már dörzsöli a szemét.
2010. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha napközben esetleg sokat szunyizik, még nem akar ágyba bújni tentizni.
2010. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
XD utolsó ez aranyos! XD
2010. jan. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is pont 3 hónapos korában kezdődtek az elalvás gondok, addig úgy aludt, hogy letettem, és kész, aztán egyszercsak beütött a krach. Neki sem volt semmi baja, egyszerűen nem akart aludni a kiságyban. (én sírni nem hagytam) Hát mi úgy oldottuk meg, hogy a nagyágyon elalszik, és visszatesszük a kiságyba. Napközben azóta már egyáltalán nem alszik a kiságyában, a heverőn alszik nappal is.
2010. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%

Nem szeret a kisagyab lenni, ezert visit. Ha tenyleg nem lehet ehes, akkor nem akar egyedul lenni a draga szivem.

Hat akkor hagyd ott magatokkal, en ki nem birnam hogy visitson 2 oran keresztul. A te idegeid es a ferjede hogy birjak ezt ki?

2010. jan. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Természetesen nem hagyjuk az ágyban, de ha rákezd, nem hagyja abba a kezünkben sem. Raktuk nagyágyra, pihenőszékbe, ringatjuk, semmi. És már a vacsi vége felé elkezd sírni, mintha az éjszakától félne.
2010. jan. 9. 22:03
 7/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Az én kislányom dettó ugyan ezt csinálja. Napközben szereti a kiságyat, napközben fél perc nyöszörgés után magától elalszik, de este rémálom. Hiába ringatom ölben, hiába teszem ki magunk mellé, a szemét vörösre dörzsölgeti mert már olyan álmos, de újabban már ringatásra sem alszik ölben. Eddig ez tuti hatásos volt, eddig :(

Fogalmam sincs miért csinálja ezt, főleg pont este.

Bocs, hogy nem tudtam segíteni, de vissza nézek még hát ha valaki tudja a választ.

:))

2010. jan. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen, nekem is álmos, mert csak csíknyira van már csak nyitva a szeme, de csak vergődik szegénykém.
2010. jan. 9. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!