Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen fajta előkét adtok a...

Milyen fajta előkét adtok a babátokra? Melyek a legjobbak?

Figyelt kérdés

A babám 8 hós. Kétszer eszik tápszert, félig fekve kapja, pelenkát teszek a nyaka köré. Nálunk ez vált be pár hónapos kora óta.

Napközben pihenőszékben eszik. Lemosható előkét vettem, de nem jó, mert a nyaka alá befolyik az étel, ha pépesebb az átlagnál (pl:őszibarack, körte)

Ezért aláteszek egy papír egyszerhasználatos, eldobhatót.

Körülményes vagyok.

Ti mit használtok?


2010. jan. 9. 20:47
 1/10 anonim ***** válasza:

A kicsi fiam 18 hós és bizony textil pelust kötök a nyakába. Neki minden falat legurul így nem elég a pertedli. Van olyan amin a hét napjai vannak, van műanyagos Ikeás is de egyik sem jó. Textil-pelus.

A nagyobbik fiam legalább 4 éves koráig evett így, de még most is nyugodtan ráköthetném. 10 éves.

:D:D:D

2010. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én lemoshatót használok, ha befolyik a kajcsi, akkor átöltözünk.
2010. jan. 9. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2010. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én olyat használok(sima disney-s,nem tudom van e márkája)hogy egy patenttal a nyaka köré lehet csatolni,gumis a nyaka,így teljesen rásimul.Soha nem folyik be semmi.Ez nem lemoshatós,frottír az anyaga,beissza ami lecsurog.
2010. jan. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem műanyag van, mert, ha lepottyan az étel felfogja.

Az Ikeást néztem, de merev nagyon.

Ma vettem az Auchanba 500 forintért műanyagot és nagyon jó, nem bántja a nyakát a babának.

2010. jan. 9. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk van olyan, ami a linken látható, meg olyan is, aminek az egyik oldala tetil, a másik ilyen neylonos. A sima textil előkék és pelusok nálunk nem váltak be, mert átáznak.
2010. jan. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

[link]

Na találtam.Én ilyet használok,nincs gond vele.Max még terítek az ölébe egy textilpelust a lepotyogóknak.

2010. jan. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én csak ilyet használok:

[link]

Drága, de nagyon jó, mert tartós, fel lehet csavarni, könnyen elcsomagolható, nem törik, könnyen tisztán tartható. Mindkét fiam csak ilyet hord!

2010. jan. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia,nekünk a linken látható Ikeás van,nagyon szeretem,nekünk bevált!

Ha folyósabb ételt kap a Manó,akkor teszek a nyaka köré a bodyra papírtörlőt duplán hajtva!

Mi úgy eszünk,hogy a földön ülünk-szőnyegen,vagyis a habtapin-(még nem volt pénzem sajnos etetőszékre) egymással szemben,és így etetem!Szép nagyra nyitja a száját,élvezet etetni,alig lesz maszatos!

Nálunk a textil előke nem vált be!Sem a pelus!

Szerintem ezt is ki kell tapasztalni,mint annyi minden mást!

Az a gumis-ami kicsit drága-is jónak néz ki!


Jó babázást!Szép estét!

9 hónapos kislány anyukája

2010. jan. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is ilyen ikeásat használok!

Ha joghurtot kap a babám, akkor semmilyet, mert az tuti a szájába megy, úgy imádja :)

2010. jan. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!