Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Espiro vector babakocsi van...

Espiro vector babakocsi van valakinek?

Figyelt kérdés
ilyet szeretnék, küldenétek képet a tiétekről esetleg? Úgy tudom a neten a színek nem ugyanolyanok, mint a valóságban. Igazság szerint a kékre vagy a zöldre gondoltam. Meg vagytok vele elégedve?
2010. jan. 9. 17:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekünk ilyen van, kék. Képet nem tudok küldeni sajnos, nincs róla, de szerintem olyan a színe mint a neten. Zöldet is nézegettem én is, csak akkor éppen nem volt, amikor vásároltam, de az is olyan volt színben mint a neten (én az apróságokboltjában vettem) Alapjában véve jó, a kerekei a legjobbak, nagyon jól forognak. Amit nem szeretek benne, hogy nagyon kicsi alul a tároló, ráadásul alig lehet beletenni azt a kevés holmit is. Meg nem jó, hogy nem fordítható át a tolókarja (de ezt tudtuk mikor megvettük) Meg talán nekünk hamar szűk lett, igaz nagy a babám, meg a téli overál, és így sajnos hason fekve már nem tudta széttárni benne a karját, így 5 hós kora óta a sportrészt használjuk.
2010. jan. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!