Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért változtok meg miután...

Miért változtok meg miután anyukák lesztek?

Figyelt kérdés

szinte minden kismama,amikor anyuka lesz,el kezd okoskodni,agresszív,tudálékos,minden tudó,kioktató, ki ha én nem ember lesz.

most majd biztos jönnek,az én nem vagyok ilyen válaszok,de ha a szívetekre teszitek a kezetek bizony észre veszitek magatokon ti is a változást.miért lehet ez?hol van ilyenkor az alázat,a csendesség,segítőkészség?


2010. jan. 9. 11:02
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Szerintem meg igazad van! Vagyis ugyanazt tapasztalom mint te. Úgy a neten, mint az ismerősök között is!

A legtöbb anyuka hirtelen tigrissé változik és szinte elveszti a józan eszét, hirtelen semmi nem bír elfogadni ami más mint az ő véleménye. Egy csomóan agresszívak és mindentudóak lesznek! Lehet azért látom így mert szeretem az észszerűséget és nyugodtságot, de igazol is engem, mert az "ösztönös" idegbeteg viselkedéstől nem lesz jobb semmi! Mint amikor az egyik kérdésben az anyuka megdobálta a fagyiskocsot. Jobb lett neki tőle? A kocsi ugyanúgy arra fog menni, ő meg hülyét csinált magából, és az idegesség amúgy is árt... Vagy amikor halálra kínozzák magukat, mert pl oltásra kell vinni a gyereket. Igaz hogy a gyerek észre sem veszi de anyuka már napokkal előbb depressziós hogy milyen rossz lesz szegénynek. Hát van ennek értelme? Nincs, és ráadásul árt is. Igen szeretni kell a gyereket meg átélni az anyaságot de azért a józan ésszel...

Azt nem tudom miért változnak meg, talán a hormonok miatt, meg azért ez elég nagy dolog... De úgy gnodolom aki eddig olyan béna volt hogy nem merte kinyitni a száját, a saját elhatározásból változzon meg ne a hormonok miatt...

2010. jan. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!