Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha torokgyulladása van a...

Ha torokgyulladása van a babámnak, el vihetem sétálni? Persze jól felöltöztetve gondoltam, nem lesz neki nagyobb baja, ugye?

Figyelt kérdés
2010. jan. 9. 09:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha lázas, inkább ne vidd!
2010. jan. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem nincs neki láza, kicsit taknyos (csak reggel meg este szívom le neki, akkor is alig jön és csak az egyikből), inkább be van rekedve és a torka fáj.
2010. jan. 9. 09:58
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Még jót is tesz neki a friss levegő, de ha esik,fúj stb, akkor nem tanácsos.Babámat lázasan is kivittem ma.13 hónapos,most lábalt ki az influenzájából,még höemelkedése van, és gyenge de oda kint újj erőre kapott.Már alszik is.2órát sétáltunk (boltba mentünk) és odakint elterelődött a figyelme a betgségéről, szóval ártani nem árt, csak használ. Gyógyulást nektek.
2010. jan. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Azt mondják ma egész jó idő lesz, és a párom is szabadnapos, ezért gondoltam, mert egy pár napja nem voltunk, csak kocsival (személyautóval) kinn.
2010. jan. 9. 10:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze, így én is kivinném! A friss levegő csak jót tesz. Sokkal több kint az oxigén, mint bent a lakásban, akárhogy is szellőztetünk. Ha rendesen felöltözteted, fázni se fog :) Jó sétát és jobbulást a babának!
2010. jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!