Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egy éves vizsgálaton mit...

Az egy éves vizsgálaton mit csinálnak a fiúk kukijával?

Figyelt kérdés
Felhúzzák rajta a bőrt? Én eddig nem húzkodtam mert azt mondta az orvos hogy nem szabad. Remélem most nem rántják fel neki!!!???
2010. jan. 8. 21:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszokat!!!!
2010. jan. 11. 08:57
 12/13 anonim ***** válasza:
51%
Az én fiam 5és fél hós, én is hallottam ilyet is meg olyat is, én huzogattam neki, ovatosan, addig amig engedte, és egy nap teljesen sikerült, minden erőlködés és fájdalom nélkül, azóta is fürdésnél felhuzzuk kimossuk. sztem kell huzogatni, de ésszel. van olyan ismerősőm akinek, a fia 18 hós és nem tudja teljesen lehuzni, hát nem jobb ésszel huzogatni, hogy elkerüljük a fájdalmas feltépést???
2010. jan. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Szerintem akinek le van tapadva alapból, annak ugye hiába húzogatják...egyébként nekem mindenki azt mondta a kórházban is meg máshol is, hogy nem kell húzogatni. Nekünk annyi volt, hogy 1 évesen hátrahúzta a doktornő és azóta ki szoktam takarítani. Nem tudom, hogy miért ilyen eltérőek erről a vélemények. Jó lenne már, ha az orvosok is egy álláspontra jutnának.
2010. jan. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!