Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az egy éves vizsgálaton mit...

Az egy éves vizsgálaton mit csinálnak a fiúk kukijával?

Figyelt kérdés
Felhúzzák rajta a bőrt? Én eddig nem húzkodtam mert azt mondta az orvos hogy nem szabad. Remélem most nem rántják fel neki!!!???
2010. jan. 8. 21:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi még csak 10 hónaposak vagyunk, én húzogatom neki.

Az ismerősömnek a doki felhúzta 1 évesen, de ezt orvosa válogatja.

Ez olyan mint a hozzátáplálás,a bébikomp kérdés eltérnek a vélemények.

2010. jan. 8. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

a mi dokink felhuzta neki, megnézte.

Én sem szoktam neki huzogatni, még sem volt letapadva, nekem sem mondták, hogy huzogasam, viszont másik doki mondta hogy kell.

orvosa válogatja

2010. jan. 8. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Az én fiaméval semmit nem csinált. Meg se nézte.
2010. jan. 9. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
A miénk sem húzogatta neki. Nekem eddig mindenhol azt mondták doki, védőnők és fiús anyukatársak is, hogy ne húzogassuk 2 éves korig. Már 18 hónapos, és minden rendben.
2010. jan. 10. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
84%
semmit. egyébként nem tudom miért gondolja azt bárki is, hogy azt fel kell tépni. Ha elengedi a letapadás simán, egyből hátrahuzható, huzkodás nélkül. De ki kell várni, nem gondolom, hogy ez napra pontosan egyévesen fog megtörténni.
2010. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk megnézte, teljesen le van még tapadva. Azt mondta hogy másfél éves korig hormonális és normális, úghogy addig várunk. Ha nem lesz jobb a helyzet, akkor feltépi :(
2010. jan. 10. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Megnézte a doki, de nem csinált vele semmit. Az én kisfiamnak, 14 hónapos, eléggé le van tapadva, de azt mondta, ha a pisilésben nem okoz gondot, nem nyúlnak hozzá, mert a pelenka alatt úgyis újra letapad, ha a baba erre hajlamos. Egyébként mindig megnézi, mikor találkozunk a tanácsadásokon.
2010. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Egyébként, most hallottam egyik ismerőstől, a kisfiának műtötték is, meg sokáig jártak vissza kontrollra és most (már 5 éves a gyerek) mindennap húzkodják, mossák és visszatapad. Úgyhogy megint mennek majd az orovshoz, hogy húzza hátra neki vagy nem tudom mit csinál.
2010. jan. 10. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Nekem a kórházban azt mondták húzzam, a gyerekdoki és védőnő azt, hogy 1 éves koráig nem szabad:D Szóval nem húztam. Decemberben volt 1 éves kontroll, a gyerekdoki azt mondta, hogy most már lehet húzni, mert kicsit szűk és megmutattad meddig kb.

2010. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
-d
2010. jan. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!