Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mei-tai-t szeretnék venni 4...

Mei-tai-t szeretnék venni 4 hós babámnak, de hol vegyem meg mindennel felszerelve?

Figyelt kérdés
hány hónapos korig használtátok? most télen tudom benne hordani a babám, ha van hozzá takaró? a mei-tai.hu-n nem birom megnyitni a képeket, termékeket!ott is van pedig takaró meg szett. vagy hívjam fel őket? még hol lehet kompletten venni?
2010. jan. 8. 14:41
 1/5 anonim ***** válasza:

szia, nekem egy ssc-m van, ami olyan, mint a mei tai, csak csatos. én ezt 15 ezer forintért vettem, és egy mamami fórumos csaj varrta, nagyon szeretem. (nem szeretek a kötözéssel bíbelődni)

én így télen is használom, nem vettem hozzá külön hordozós kabátot, meg ilyesmit, overálban kötöm magamra a babát, aki egyébként 9,5 hónapos.

(mondjuk ezt az ssc-t ha jól tudom fél éves kortól javasolják.)

mei tai-t csomó helyen tudsz venni, valami biztos a böngésződdel van, mert nekem bejönnek a képek.

de pl a babakozelben.hu -ról is tudsz rendelni [link] , illetve a mamami.hu fórumon vannak sk termékek is, amit hordozós anyukák varrnak, esetleg ott is érdemes szétnézni. ezekkel a 3-4 ezer forintos vaterás vackokkal meg nem szabad foglalkozni.

szerintem előbb csak vegyél egy mei tai-t, próbáld ki overállal, ha nem érzed elégnek, majd veszel hozzá valamit, de azért egy 4 hónapos baba ha jól be van öltöztetve, meg még az anyukája is hozzásimul, kétlem hogy melegebb kéne neki. :)

remélem picit tudtam segíteni.

2010. jan. 8. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
csak én nem szeretem nagyon beöltöztetni, ezért van csak 1 bundazsákja, amit használunk,az alá csak tipegő és kész. meleg cuccai még ilyen kis szőrös puha cipzáros pulcsijai meg nadrágjai vannak.arra gondoltam h ezt adni rá a meitaiba meg rá a mt takaró. szerintetek?
2010. jan. 8. 14:51
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem babaközelbenes van, az nem olyan vészes árban (~10e), de nem párnázott a derékrésze. én szeretem. Sztem takarót mégegyszer annyiért nem érdemes venni, ha jól felöltözteted a babát, vagy ha elölre kötöd éa bebujtok a kabátod alá, akkor nem fog megfázni.Csak arra figyelj, h alvócsuklyásat vegyél, a többi szerintem csak flanc:-) Az én babám 10 hós és még itthonra is javában használjuk. De mivel 10 kg, ezért háton hordom. Aztán vannak hunbabás mei-tai-ok, ezek nagyon szépek de drágábbak. A Kozy-k külföldiek, ezek dupla annyiak. Sztem érdemes jobbat venni, de ha tudsz varrani, akkor a babakozel-benen fent van a szabásminta, meg is lehet varrni.
2010. jan. 8. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
első vagyok. na igen, ez a másik megoldás, hogy rétegesen öltözteted. hidd el, nem fog megfázni, te nagyon jól melegíted. mi is azért adjuk rá az overált, mert főleg háton hordozzuk, és úgy vagyok vele, hogy az a biztos. nem fogod megbánni a mei tait.
2010. jan. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]


esetleg ezt nézd meg!

2010. jan. 8. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!