Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez a hobbim?! 4 hónapos a...

Ez a hobbim?! 4 hónapos a fiam és ha időm engedi itt logók, persze ha mindennel megvagyok és sétáltunk is . Most alszik . Itt találok választ a kérdéseimre! Első babás anyuka .

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 14:03
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

én is úgy érzem, függő vagyok, már gondoltam is erre!

Aztán rájöttem, (mert magyarázatot azt mindig találok) :)

itt mégiscsak felnőtt emberekkel lehet szót váltani. Tényleg? :)

Szóval ezért. gondolom.

Aztán tényleg sokszor jó tanács jön, néha meg éppen nem, esetenként meg: hát nem egyforma a vérmérsékletünk..

2010. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én is terhességem eleje óta járok ide.Most 10 hónapos a baba.Akkor még csak a terhesség témakört olvasgattam szívesen.Most pedig a babák témakört szeretem ,hogy itt van a pici.Azért néha átnézem a családi kapcsolatokat is és a pénzügyeket.
2010. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Már 1 éve talán hogy véletlenül rátaláltam erre az oldalra, lassan 10 hónapos a lányom és egyre de egyre kevesebb időm van leülni a gép elé. Mikor kicsi volt sűrűn felnéztem, de mostmár csak esetleg ha délben alszik egyet. Le kellett így szoknom a függőségről :))))
2010. jan. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
en is pocakos voltam meg,mikor veletlenul raleltem az oldalra.azota gyakran jarok fel.16hos a fiam,amikor idom engedi egybol erre az oldalra jovok.
2010. jan. 8. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
A férjem szerint én is függő lettem. Nekem 3,5 hós a kislányom.Ő szintén most szunyál.Nagyon jó, hogy ide lehet irogatni, mert egy csomó mindenre kapok választ.Legalább nem zaklatom a barátnőimet a kérdéseimmel.Na, meg aztán itt vannak többgyermekes anyukák is akik tapasztaltabbak a családtagjaimnál.
2010. jan. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Én is veszélyeztetett terhes voltam,a depresszió határán voltam,itthon ültem nagy hassal egyedül,nem igen tudtam hova menni,új város,redőnyök lehúzva a meleg ellen,sötét...aztán ide jöttem "vigasztalódni,beszélgetni,néha még a dühöt is itt adtam ki magamból.És mennyire jól esett!!! :-D
2010. jan. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam, és a terhességem eleje óta itt vagyok én is. Szerintem a társaság iránti igényünket éljük itt ki, nem? Másrészt, ha kérdésem van, és mondjuk megkérdezném a sógornőmet, ami csak 1 válasz, és nem biztos, hogy az jó a problémámra.
2010. jan. 8. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!