Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy néz ki, ha a babának...

Hogy néz ki, ha a babának koszmós a szemöldöke?

Figyelt kérdés

7 hetes a babóm, és eddig csak kicsit száraz volt, hámlásos volt itt-ott a szemöldöke, de most úgy látom, mintha sűrűbb kicsit sárgás szárazság lenne.

Mivel lehet kezelni? Kaptunk krémet a testére, mikor még az volt száraz, azzal kenhetem? Egyébként utálja, ha az arcát kenceficézem... fiúból van :o)

A fejével nincs gond.


2010. jan. 8. 13:57
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
A legjobb ha gyógyszertári olívaolajjal kened,de szerintem bármilyen zsíros krém megteszi.Igen,olyan sárgás kicsit kiemelkedik a bőrtől.
2010. jan. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha sárga akkor tényleg koszmó. Nálunk mikor a fején volt akkor simán rákentem egy kicsi babaolajat és babafésüvel fésülgettem a fejbőrét és hamar le is jött. A szemöldökén csak a körmömmel dörzsölgettem kicsit és úgy lejött.
2010. jan. 8. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is a babaolajat használtam, vagy orvosunk javasolta még hogy amit kaptunk gyógyszertári fürdetőkrém is hidratál azzal is nyugodtan kenheted.
2010. jan. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha, ez az. Nekünk is volt. Olajozd be párszor és jól felpuhult akkor kapargasd meg finoman. Nem kell erőltetni, csak ami lejött, lejött ami nem az majd legközelebb.
2010. jan. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk is volt efféle bajunk azt hittem először én is hogy koszmó, de szeborreás bőrgyulladás volt. Ha van babagondozási könyved ott olvashatsz róla. Kaptunk receptre kenőcsöt és el is múlt pár nap alatt.

A fejbőrén nincsen?

2010. jan. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A fejbőrén (még) nincsen, szép a feje, csak a szemöldökén.

Ma bekentem olajjal, gyógyszertári, erre kipirosodott. Lehet nem tett jót neki. Majd megpróbálom a fürdetővel is. Pedig reggel olyan szép volt....

2010. jan. 9. 10:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!