Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hisztisebbek a...

Szerintetek hisztisebbek a korábban hozzátáplált babák?

Figyelt kérdés
Egy lelkes anyuka ezt állítja. Véleményeket kérek olyan anyukáktól, akik korábban kezdték a hozzátáplálást, mint 6 hónap. Milyen a babátok? Csak mert az enyém egyáltalán nem hisztis, pedig 4 hónapos kora körül kezdtem el a hozzátáplálást, és most már 9 hónapos.
2010. jan. 8. 12:31
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
0%
15:15-ös lehet tényleg igazad van,már én is kezdek szórakozni a korlátort agyu kérdezőn.
2010. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
90%-osnak: szerintem nálad is korán kezdték a hozzátáplálást, mert egy kicsit hisztisnek tűnsz...
2010. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Bocs: 91%
2010. jan. 8. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
a szemszín nem függ a korai hozzátáplálástól? hogyhogy?! :)))))
2010. jan. 8. 15:22
 25/26 anonim ***** válasza:
0%
A hisztis nem én vagyok,de miért nem lehet már lezárni.Igaz én vagyok a hülye,mert vitatkozom néhány buta p...val.Akik nehezen fogadják mások véleményét.Ti miatattok olyan ez oldal amilyen.Nem vitatkozni kell,hanem saját véleményt nyilvánitani.És igen nem esett jól,hogy támadtok.Én itt befejeztem.
2010. jan. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Még annyit HISZTIRŐL én itt nem irtam.Nem volt róla szó.
2010. jan. 8. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!