Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek hisztisebbek a...

Szerintetek hisztisebbek a korábban hozzátáplált babák?

Figyelt kérdés
Egy lelkes anyuka ezt állítja. Véleményeket kérek olyan anyukáktól, akik korábban kezdték a hozzátáplálást, mint 6 hónap. Milyen a babátok? Csak mert az enyém egyáltalán nem hisztis, pedig 4 hónapos kora körül kezdtem el a hozzátáplálást, és most már 9 hónapos.
2010. jan. 8. 12:31
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
:))))))
2010. jan. 8. 13:57
 12/26 anonim ***** válasza:
0%
Ugy látom itt nagy a félreértés és összetartás.De hol irtam én,hogy hisztis.És azt sem értem miért vagyok állatkertbe való.Ja és egyátalán nem csesztelek le,elég szép hangnemben válaszoltam.Te pedig félre értetted a válaszaimat.És csaptál egy nagy hisztit.És aki itt engem minősitett,hol ott csak egy válaszoló vagyok véleménnyel,veled együtt ülnek egy vonaton és csak jobbra látnak.Na ez az Isten állatkertje.Tömjétek az anyatejes gyerekeiteket 6hónapon alul,mivel ti is szalonnát ehetettek már 3hónaposan.Bicskával.Pontozzatok agyon nem érdekel.
2010. jan. 8. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:

:DDDDDDDDDDDDDDD

érted, mi szalonnával etetjük. :DDDDDDDD

2010. jan. 8. 14:12
 14/26 anonim ***** válasza:
Ezt is szó szerint vetted.De már jeleztem a moderátorok felé,hogy szerintem ez a kérdés provokativ.
2010. jan. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
szerintem rajtad kívül senki nem érzi provokatívnak ezt a kérdést. mert te vagy az egyetlen, aki azt hiszi, hogy bármi összefüggés van a hozzátáplálás és a baba személyisége között.
2010. jan. 8. 14:31
 16/26 anonim ***** válasza:
0%
Az hogy valaki meggyötört az nem a személyiségével függ össze.És ne általánositsál.Nem mondtam azt sem,hogy minden gyerek az.Értelmezd a válaszokat,ne azt halld ki belölle amit te akarsz.A kérdésed pedig igen támadó ellenem.
2010. jan. 8. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

Hát én ilyet itt még nem olvastam!!!!!!!

Mind a kérdést, mind pedig a válaszokat tekintve.

Jót szórakoztam!

De hogy válaszoljak is kérdésedre : Szerintem sincs köze a kettőnek egymáshoz. Ha mégis lenne, és ezt valaki bármilyen módon alátámaszja, úgy hogy kétség se férjen hozzá, akkor elhiszem.

:))

2010. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert ide irt néhány szintén korlátort válaszoló,nem biztos,hogy ez csak az én véleményem.Mondom megint már olvastam itt ilyet.
2010. jan. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
0%
15:15 örültem,hogy te is szórakozni jársz ide.
2010. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Ja te sem érted miről beszélek.
2010. jan. 8. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!