Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik 2-3hós babád?...

Mennyit alszik 2-3hós babád? Mikor alszik el este? Mikor ébred? Közben mit csináltok?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia. 3 hónapos a kislányom. Este 8-tól alszik reggel 6-ig, majd eszik és még olyan 9-ig alszik. Aztán eszik, kicsit nézelődik, énekelek Neki, elvan a játszószőnyegen, majd olyan 11-12 körül ismét alszik egy órát. Majd felkel, ismét nézelődik, tornázunk, beszélek Neki, majd eszik, ismét 1 órát elvan és alszik újra egy órát. Aztán este 7-ig fent van, akkor fürdetünk, eszik és alszik.

Nagyjából így néz ki egy napunk.

A Te kisbabád?

2010. jan. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szia.Mi 2 honaposak vagyunk,az en pici fiam este olyan 9-korul alszik el reggel 5-ig akkor felkel eszik es 8-ig meg vissza alszik.Aztan felkel,napkozben nem sokat alszik max 20 perceket.Van hogy el van egyedul de van hogy sir es akkor csak olbe jo neki olyankor mindent figyel es elvan maganak.Es a tied?
2010. jan. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az én kisfiam 2,5hós és csak éjfél 1 óra körül alszik el. Néha még később. Akkor alszik kb 7-ig 8-ig.Eszik, picit játszunk, aztán alszik még 10 11-ig.Du is alszik kb 2órát három körül. De utána már csak piciket( 20-30 perc). 7 körül fürdés , kaja, játék(mert még nem álmos) Utána 8 körül és 11 körül is alszik egy 20 percet (ilyenkor nem tudom ébren tartani, mert oirdít) kipihente magát és kb 1-ig nézelődik nyűgősködik. Nem tudom mit tegyek hogy előbb aludjon el. Azért kérdeztem mert kiváncsi voltam más babák mennyit alszanak egy nap és hogyan.
2010. jan. 9. 17:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!