Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az ha egy 7 hónapos baba...

Baj az ha egy 7 hónapos baba még nem hajlandó enni?

Figyelt kérdés
2010. jan. 8. 10:42
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de az említett Dániában max. fél évet maradhat otthon az anya a gyerekkel..mert ott annyira jó. Na, persze okosakat írni én is tudnék és okoskodni is, ha épp nem 4 gyereket nevelnék. Velük már tapasztaltam ezt-azt, nem csupán abból indulok ki, hogy az egy, tökéletes gyerekemet hogyan gondoztam. Azt se írtam, hogy ne foglalkozzon a "problémával"... de hidd el, azzal, hogy egy gyerekbe erőltetik az ételt, nem megoldás. Ő is bele fog jönni, ha hagyják. Persze, mindenki trükközhet, de a gyerek se hülye...
2010. jan. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Ja! És azt írta, hogy pár kanálnyit megeszik, aztán már nem fogadja el..ennyi. Nem kell minden babának már 2 nap után 150 grammot megennie. Ezt védőnő és orvos is megerősítette nekem.
2010. jan. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12:45-ös vagyok. remélem, hogy igazad lesz.
2010. jan. 8. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Mindegy csajok, lehet itt vitázni, de a gyerekem ma egész nap nem evett semmit, mostanra már szerintem teljesen elment tőle a kedve is, az étvágya is, szóval nem tudom mi lesz.
2010. jan. 8. 18:13
 15/19 anonim ***** válasza:
Figyi! Amikor az enyémnek jöttek a fogai, bizony volt 1-2 nap, mikor semmit se lehetett a szájába tenni, csak cicizett. Aztán kibújt a fog és megint rendesen evett. Ez nem csak anyatejes babáknál fordul elő, hanem tápszereseknél is. Fáj az így, zavarja a kanál, a cici vagy a cumi kicsit masszírozza.
2010. jan. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy az a ludas, dörzsölgeti is a szemét, orrát ezerrel...
2010. jan. 8. 18:21
 17/19 anonim ***** válasza:
Nincs megduzzadva az ínye? Esetleg egy kis pirosság rajta valahol?
2010. jan. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Duzzadt már hetek óta, piros is fehér is, de még mindig semmi.
2010. jan. 8. 18:34
 19/19 A kérdező kommentje:
Lányok, gondoltam megosztom Veletek, hogy a lányom 2 napja igazi zabagép! Egyik napról a másikra teljesen elfogadja a kajákat, a banán, szilva, répa, alma mind megy :) nagyon boldog vagyok, köszönöm mindenkinek a segítséget!
2010. jan. 13. 16:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!